Parafango hooldus: alakeha

10.01.2018

Parafango kehahooldus on efektiivne meetod tselluliidi raviks ning organismist jääkainete väljutamiseks. Hoolduses kasutatakse sooja parafiini ja naturaalse meremuda tuntud raviomadusi ning spetsiaalseid ainevahetust parandavaid aktiivseerumeid ja kreeme.

Parafango on parafiini ja meremuda segu, mis sisaldab rikkalikult mineraale. Parafangohooldus on soe ja mõnus keha ainevahetust kiirendav protseduur, mis muudab keha saledamaks ja figuuri kaunimaks, naha siledamaks ja pehmemaks ning elustab kuiva nahka. Parafiin annab sügavniisutava toime ja parandab aktiivainete imendumist. Meremuda aitab avada poore ja kiirendab higinäärmete talitlust ning omab ka valuvaigistavat toimet.

Parafangohooldus on asendamatu nii neile, kes hädas kehakaaluga kui ka ravipaastujatele. see on  tõhus ja nauditav protseduur aitab väljutada kehast jääkaineid, trimmida nahka ja kaotada turseid.

Hooldust ei tohi intensiivse toime tõttu teha rohkemale kui 2/3 kehapinnast. Meil on valikus erinevatele piirkondadele tehtavad hooldused.

Parafangohooldus on nauditav, selle efektiivne toime avaldub juba ühe hooldusega, kuid pikemaajalise tõhusa toime saavutamiseks on soovitav läbi viia terve kuur.

Alakeha  piirkonnale tehtav hooldus vähendab rasvkudet antud piirkonnas ja trimmib nahka. Hooldus loob suurepärase enesetunde, vähendab väsimust ja stressi.

Näidustused:

* tselluliit
* lõtvunud, vananev nahk
* stress, väsimus

Vastunäidustused:

* palavik
* kasvajad
* nahapõletikud, allergilised lööbed
* haavad, värsked armid
* veenilaiendid
* südame-, kopsu- ja neeruhaigused
* günekoloogilised haigused