Dorpat Tervis on avatud

10.03.2021

Armsad kliendid!

Anname teada, et oleme avatud.

Dorpat Tervis OÜ peamine tegevusvaldkond on erihoolekanne – erivajadusega inimestele rehabilitatsiooniteenuste osutamine, seega ei laiene ettevõttele alates 11.03.2021 kehtima hakkavate piirangute valguses sulgemise kohustus.

Alates 11.03.2021 Eestis kehtima hakkavate uute koroonaviiruse leviku tõkestamise piirangute kohta loe siit.

 

  • SPORTIMINE, TREENIMINE, NOORSOOTÖÖ, HUVITEGEVUS, HUVIHARIDUS, TÄIENDUSKOOLITUS JA TÄIENDÕPE
    Alates 11. märtsist on avalikes siseruumides keelatud kõik eelnimetatud tegevused. Siseruumides võivad treenimisega jätkata üksnes spordialaliidu võistlussüsteemi kuuluvad professionaalsed sportlased, Eesti täiskasvanute ja noorte koondiste liikmed ja kandidaadid ning võistkondlike sportmängude meistriliigade sportlased. Esiliiga osavõtjate treenimine siseruumides on keelatud.Sarnaselt praegusega ei laiene piirang erivajadusega inimeste ega rehabilitatsiooniga seotud tegevustele.

 

  • TEENINDUSETTEVÕTTED
    Teenindusettevõtted tohivad oma tegevust jätkata, kuid alates 11. märtsist muutub rangemaks ruumitäitumuse piirang. Ruumitäitumuse nõuet alandatakse 50lt protsendilt kuni 25le protsendile. Teenuse osutajatena tohivad tegevust jätkata näiteks postkontorid, pangakontorid, raamatukogud, ilu- ja juuksurisalongid, kingsepa- ja kellassepatöökojad, autoremonditöökojad, rehvivahetuspunktid jne. Teenuse osutajad on ka mobiilikauplused, kus pakutakse mobiili/arvutite jm tehnika parandamise teenust.

 

Avalikus siseruumis viibides tuleb jätkuvalt lähtuda reeglist 2+2, kanda maski ja desinfitseerida käsi.

Klientidel palume teenustele tulla tervena ja järgida viiruse leviku piiramiseks soovituslikke meetmeid.