Juhtkond

Dagmar Seli

juhataja/kogemusnõustaja
Dagmar asutas 2007 aastal meie tänase ettevõtte. Enne seda oli ta Tartu Tervisekeskus OÜ asutaja ja juhatuse liige. Ta on lõpetanud praeguse Karlova kooli kaubanduse eriklassi ja seejärel Tartu Ülikooli majandusteaduskonna kaubatundmise ja kaubanduse organiseerimise eriala. Lisaks aktiivsele ettevõtete juhtimisele on Dagmar töötanud ka 10 aastat raamatupidajana.
Täna vastutab Dorpat Tervis OÜ igapäevase töökorralduse eest. Puuetega laste vanemate kogemusnõustajana aitab peresid rehabilitatsiooniteenusega seotud küsimustes.
Ta on läbinud Tartu Ülikoolis täiendusõppeprogrammi „Kogemusnõustajate koolitus“ ja Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse koolituse „Rehabilitatsioonispetsialistide baaskoolitus“ Räägib vabalt  eesti, vene ja inglise keeles, suhtlustasandil soome ja veidi saksa keeles.
2005. aastast on Dagmaril ette näidata konkursi „Tartu linna parim teenindaja“ II koht.
Ta on kahe täiskasvanud lapse, Kerli ja Kareli ema. Armastab sporti ja koeri.
Dagmari pikakajaline kogemus rehabilitatsiooniteenuste, spa-, heaolu- ning iluteenuste valdkonnas ja ettevõtlussektoris on andud talle kõik vajalikud oskused, et meie meeskond hästi tööle panna ja  Dorpat Tervist edukalt juhtida.

Kati Okkas

Sotsiaalteenuste juht / sotsiaaltöötaja
Kati juhib  sotsiaalvaldkonda, tegeleb puudega inimestega ja koordineerib nende sotsiaalset rehabilitatsiooni. Katil on omandatud Tartu Ülikooli  Sotsiaaltöö ja- poliitika eriala. On täiendanud ennast erinevates tööd toetavates valdkondades, nagu kutsepedagoogika, psüühikahäiretest taastumine jne.
Kati suhtleb eesti ja inglise keeles, vajadusel saab hakkama ka soome ja saksa keeles. Talle meeldib inimesi aidata ja toetada ning näha, et abi või toetus on neid aidanud, lisaks on Katile oluline  aidata kaasa tegevusele, mis paneb inimestel silmad särama.
Oma elus kasutab mõtet, et tee seda, mis sulle meeldib ja tee seda hästi.

Merlin Olveti

Raviteenuste juht / tööalase rehabilitatsiooni koordinaator / füsioterapeut
Merlin juhib raviteenuste ja füsioterapeutide osakonda ning koordineerib tööalase rehabilitatsiooni valdkonda. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala magistriõppe, cum laude. On osalenud erinevatel teaduskonverentsidel ja läbinud erinevaid erialaseid täiendkoolitusi, eelistuseks on kujunenud koostöös Tartu Ülikooliga pakutavad täiendkoolitused.
Eelnevalt on Merlin töötanud rühmatreeningute treenerina 15 aastat, füsioterapeudina 3 aastat. Osakonna ja valdkonnaa juhina tegeleb ta meil kõigega ja hästi, küll aga on tema eelistus  töötada täiskasvanutega, eriti alaseljavaludega kimpus olevate klientidega. Suhtleb eesti, inglise keeles, täiskasvanu teraapiat suudab läbi viia ka vene keeles.
Merlini suurimaks kireks on lugemine, sealhulgas ka värske teaduskirjandus.
Tema suurimaks püüdluseks on elada elu, mis paneb silma särama.