Dagmar Seli

12.12.2017

Dagmar asutas 2007 aastal meie tänase ettevõtte. Enne seda oli ta Tartu Tervisekeskus OÜ asutaja ja juhatuse liige. Ta on lõpetanud praeguse Karlova kooli kaubanduse eriklassi ja seejärel Tartu Ülikooli majandusteaduskonna kaubatundmise ja kaubanduse organiseerimise eriala. Lisaks aktiivsele ettevõtete juhtimisele on Dagmar töötanud ka 10 aastat raamatupidajana.
Täna vastutab Dorpat Tervis OÜ igapäevase töökorralduse eest. Puuetega laste vanemate kogemusnõustajana aitab peresid rehabilitatsiooniteenusega seotud küsimustes.
Ta on läbinud Tartu Ülikoolis täiendusõppeprogrammi „Kogemusnõustajate koolitus“ ja Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse koolituse „Rehabilitatsioonispetsialistide baaskoolitus“ Räägib vabalt  eesti, vene ja inglise keeles, suhtlustasandil soome ja veidi saksa keeles.
2005. aastast on Dagmaril ette näidata konkursi „Tartu linna parim teenindaja“ II koht.
Ta on kahe täiskasvanud lapse, Kerli ja Kareli ema. Armastab sporti ja koeri.
Dagmari pikakajaline kogemus rehabilitatsiooniteenuste, spa-, heaolu- ning iluteenuste valdkonnas ja ettevõtlussektoris on andud talle kõik vajalikud oskused, et meie meeskond hästi tööle panna ja  Dorpat Tervist edukalt juhtida.