Sander Kesküla

20.05.2020

Sander lõpetas 2019. aastal Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala bakalaureuse õppeastme. Hetkel on ta Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala magistrant. Talle pakuvad enim huvi  neuroloogiliste probleemidega kliendid ja samuti kroonilise valu käsitlus.
Sander on aktiivselt osalenud erinevatel füsioteraapiaalastel seminaridel ning pidevalt harib end iseseisvalt teaduskirjanduse ja muude materjalide abil. Suhtluskeelteks on eesti, inglise ning vene keel.

Oma töös püüab ta lähtuda tasakaalukusest ja ratsionaalsusest, põhjuse ja tagajärje põhimõttest. Samuti usub ta, et igale inimesele tarvitseb läheneda individuaalselt, nende soove ning vajadusi silmas pidades.

Lisaks tööle tegeleb Sander aktiivselt ka muusikaga. Samuti on Sander hetkel treener-mängija positsioonil jalgpalliklubis Annelinna Ajax. Jalgpalli on ta harrastanud üle 10 aasta. Peale muu kõnetavad Sandrit veel erinevad kunstiliigid, kokkamine, snuuker ja lingvistika.

Sandri (töö)elu läbiv juhtmõte on:  Me ei saa alati sihile jõudmist garanteerida, aga me saame alati üritada ja vaeva näha. Sellisel juhul oleme teinud endast oleneva ning ega rohkemat ei saagi ühelt inimeselt paluda.