MC Spa Aromatique Lõõgastav kehahooldus

10.01.2018

Mary Cohr´i Spa Aromatique Lõõgastav kehahooldus, on ideaalne stressi leevendaja  ning annab taas kehale heaolutunde. Hooldus sisaldab kogu keha koorimist mango ekstrakti ja pruunsuhkru koorijaga, mis valmistab ette keha naudingut pakkuvaks massaažiks. Massaaž teostatakse aromaatse ja meeli lõõgastava eeterliku õliga, mis sisaldab lavendlit, magusat apelsini ja majoraani. Soe kehamähis sisaldab lootose ekstrakti, shea võid ja aprikoosi õli, mis toniseerivad, lõõgastavad, sügavuti toidavad ja niisutavad  nahka ning aitavad väljutada toksiine kehast.

Hooldus koosneb kolmest etapist: 

1. Naha ettevalmistamine. Alustuseks teostakse “tervitus” massaaž. Seejärel kooritakse keha Precious Scrub kehakoorijaga, mis sisaldab mango ekstrakti ja pruuni suhkrut. Peale koorimist kantakse kehale Vital Energising Body Essences, mis jätab keha pehmeks ja siidiseks ning kiirendab järgnevate hoolduses kasutatavate toimeainete imendumist. Nahk on ideaalselt ette valmistatud järgnevateks hoolduse etappideks.
2. Lõõgastav kehamähis. Lõõgastav kehamähis sisaldab rikkalikku ja toitvat kreemi, mis on meeldiva delikaatse aroomiga. Kreem taastab nahas pehmuse ja heaolu tunde, tõeline nauding Sinu kehale.
3. Lõõgastav massaaž- 30 min. Iluterapeut teostab massaaži kasutades eetrlikku õli ja spetsiaalseid massaaživõtteid, mille tulemusel on lihased lõõgastatud ja pinged kehas maandatud.

Tulemus: Keha ja vaim on lõõgastunud ning nahk on siidiselt pehme.

Näidustused:

* stress
* pinged kehas

Vastunäidustused:

* palavik
* allergia
* haavad ja põletused