MC Spa Aromatique Salendav kehahooldus

10.01.2018

Mary Cohr´i Spa Aromatique Salendav kehahooldus on mõeldud neile, kes soovivad salendada oma figuuri ja vähendada tselluliiti. Hooldus sisaldab keha koorimist papaia, sidruni ja ingveri ekstraktiga koorijaga, tselluliidivastast massaaži punase vetika ekstrakti, greibi- ja sidruni eeterlikke õlidega ja salendavat elastomaski. Pärast hooldust on Teie nahk siidiselt pehme ja kehakontuurid saledamad.

Hooldus koosneb neljast etapist:

 1. Naha ettevalmistamine. Alustuseks teostatakse “tervitus” massaaž ning seejärel kooritakse keha Exfoliating Lotion koorijaga, mis õrnalt koorib nahka ning muudab selle siidiselt pehmeks. Pärast seda kantakse kehale Vital Energising Body Essences, mis kiirendab järgnevate hoolduses kasutatavate toimeainete imendumist. Nahk on ideaalselt ette valmistatud järgnevateks hoolduse etappideks.
2. Tselluliidivastane massaaž 30 min. Iluterapeut kasutab spetsiaalseid massaažitehnikaid ja tselluliidivastast salendavat eeterlikku õli, mis aitab lõhustada tselluliiti.
3. Salendav Elastomask. Hoolduse lõpetab salendav kehamähis, mis sisaldab greibi eeterlikku õli, ananassi ekstrakti ja kofeiini. Elastomask (nö. kummimask) sisaldab suures kontsentratsioonis salendavaid aktiivaineid, mis aitavad kudedest liigset vett väljutada ja toimib ideaalselt kangekaelse tselluliidi vastu.
4. Tselluliidikreem probleemsetele piirkondadele Pure Minnceur Rapide.

Tulemus: Hooldus sobib ideaalselt kangekaelse tselluliidi vastu. Figuur on saledam, nahk toniseeritud ja siidine.

Näidustused:

* lõtvunud, vananev nahk
* tselluliit
* liigesevalud
* stress

Vastunäidustused:

* palavik
* allergia
* õrnad kapillaarid
* haavad ja põletused
* kasvajad
* veenilaiendid
* rasked kopsu- ja südamehaigused