MC Dermo Peeling DERMABRASION

10.01.2018

Klassikaline näohooldus, mis teostatakse  vastavalt nahatüübile. Hoolduse käigus keskendutakse näonaha põhilistele vajadustele. Hooldus algab pinnapuhastusega, järgneb koorimine vastavalt nahatüübile. Peale koorimist tuleb 20 min näomassaaži. Hoolduse lõpetab näonahale sobiv seerum ning näokreem ja silmakreem.

Nahka uuendav hooldus hapetega, kustutab nähtavad vananemise märgid ja toob taas esile särava jume, helendab pigmendilaike ning silendab kortse.

  1. Hoolduse esimeses etapis toimub surnud naharakkude eemaldamine hapetega, mille käigus aktiveeritakse uute rakkude tekkimist, soodustatakse kollageen-ja elastiinkiudude tootmist ning pärsitakse liigse melaniini tekkimist.
  2. Seejärel teostatakse näole, kaelale ja dekolteele lõõgastav massaaž. Massaaži teostatakse aktiivainetega rikastatud seerumiga, mis aitab tõsta rakkude aktiivsust ning toidab ja niisutab nahka sügavuti.
  3. Massaaži järgselt kantakse näole rahustav, toitev ja naha omakaistevõimet tõstev alginaatmask. Lõpetuseks kantakse nahale kaistev päevakreem ja sobivad silma- ja huuleümbruse ning kaelakreemid.

Hoolduse järgselt on nägu märgatavalt noorulikum. Nahk on kirgas ja särav, nahatoon on ühtlasem, kortsud on silutud, pigmendilaigud on vähenenud.
Derma PH Peelingus kasutatakse tugevamat hapete kontsentratsiooni ja selle toime ulatub naha sügavamatesse kihtidesse. Dermabrasioon Peelingu kooriv toime ei ulatu naha pindmistest kihtidest sügavamale.

Derma PH ja Dermabrasion versioonide puhul tegu ühe ja sama hooldusega.
Erinevus on selles, et olenevalt naha seisundist otsustab kosmeetik, kas kasutab:
ainult hapetega koorimist e. Derma PH-d  või hapete ja terade kombinatsiooni e. Dermabrasiooni.

Vastunäidustused:

* rasedus
* aktiivne herpes
* väga õhuke nahk
* kui akne ravist on möödas vähem kui aasta
* kontaktallergilne nahk
* kliendile, kes on läbinud vähem kui aasta tagasi seespidise akne ravi