Lõõgastav hooldus kätele koos maniküüriga

11.01.2018

Lõõgastav hooldus kätele koos maniküüriga  soovivad saada maksimaalset lõõgastavat, maniküüri sisaldavat ja vereringet stimuleerivat kätehooldust. Lõõgastava hoolduse tulemusel muutub käte verevarustus, nahk sügavniisutamise tulemusel pehmemaks, kiireneb küünekasv, küünenahad on toidetud ja nahk trimmis.

Hoolduse käigus desinfitseeritakse kliendi käed, vajadusel lühendatakse küüned, antakse neile kuju, masseeritakse küünenahale OPI ProSpa Exfoliating Cuticle Cream – koorivat küünenaha kreemi ja   lükatakse  küünenahad õrnalt tagasi, seejärel kantakse kätele mikrokoorija  ja masseeritakse ringikujuliste liigutustega. Peale koorimist kantakse kiht OPI ProSpa Soothing Moisture Maski ning lastakse sellel mõjuda. Kui mask on eemaldatud kantakse jalgadele  OPI ProSpa Moisture Whip Massage Cream ja tehakse massaaž kasutades erinevaid massaažitehnikaid koos akupunktuuriga. Hooldus lõpetatakse kreemitamisega.

Hoolduse järgselt ei ole soovitav küüsi lakkida, kuna küüneplaat on rikkalikult niisutatud ning seetõttu on laki kuivamine raskendatud! Lakk võib jääda mulliline ja samal päeval maha kooruda.