Mudahooldus kogu kehale

16.05.2018

Mudas on väge!

  • Mudahoolduses kasutame Käina lahe muda ja segame seda  fangomuda, halli ja valge saviga ning mentooli ja küpressi eeterlike õlidega, et kehale kantavale mähisele veelgi kasulikku toimet lisada .
  • Kõik see ergutab väsinud nahka ning ainevahetust, toimib valuvastaselt ja turseid alandavalt, tugevdab immuunsüsteemi ning kiirendab jääkainete väljutamist, salendab ja annab energiat.
  • Mudahoolduse käigus kantakse kogu kehale mudamähis, keha kaetakse  kile ning siis omakorda veel termotekiga. Mähise kestvuse lõppedes saab duši all mudamähise maha pesta ja siis on aeg kergeks kreemimassaažiks. Hoolitsuse juurde käib muda-lavendlikreem, kuid saab valida ka veidi kergema jogurti- või aroomikreemi vahel. Hea teada: muda-lavendlikreem võib veidi määrida.
  • Hooldus on nauditav, lõõgastav, trimmiv, puhastav – selle efektiivne toime avaldub juba esimesel korral, kuid pikemaajalise tõhusa toime saavutamiseks on soovitav läbi viia terve kuur, et  keha ainevahetust ergutada, jääkaineid väljutada.
  • Mudahoolduse protseduure soovitatakse reeglina  teha ülepäeviti, nooremad inimesed võivad seda endale lubada ka iga päev.

Ja nagu ikka pärast salendavaid kehahooldusi, tuleks pärast seda piisavalt vett juua, et kehas ei tekiks dehüdratsiooni ehk vedelikupuudust.

Ning et energiat oleks järgmisel päeval veel rohkem, võikski protseduurijärgse õhtu panustada pigem puhkamisele.

Näidustused:

* lõtvunud, vananev nahk
* tselluliit
* liigesevalud
* stress

Vastunäidustused:

* palavik
* haavad ja marrastused
* põletused
* pahaloomulised kasvajad
* rasked kopsu- ja südamehaigused
* veenilaiendid
* rasedus