Parafango hooldus: alakeha+kõht

10.01.2018

Parafango hooldus on sobilik nii neile, kes hädas kehakaaluga kui ka ravipaastujatele. See on  tõhus ja nauditav protseduur aitab väljutada kehast jääkaineid, trimmida nahka ja kaotada turseid. Parafango hooldus on nauditav, selle efektiivne toime avaldub juba ühe hooldusega, kuid pikemaajalise tõhusa toime saavutamiseks on soovitav läbi viia terve kuur.
Parafango kehahooldus on efektiivne meetod tselluliidi raviks ning organismist jääkainete väljutamiseks. Hoolduses kasutatakse sooja parafiini ja naturaalse meremuda tuntud raviomadusi ning spetsiaalseid ainevahetust parandavaid aktiivseerumeid ja kreeme.

Parafango on parafiini ja meremuda segu, mis sisaldab rikkalikult mineraale. Parafango hooldus on soe ja mõnus keha ainevahetust kiirendav protseduur, mis muudab keha saledamaks ja figuuri kaunimaks, naha siledamaks ja pehmemaks ning elustab kuiva nahka. Parafiin annab sügavniisutava toime ja parandab aktiivainete imendumist. Meremuda aitab avada poore ja kiirendab higinäärmete talitlust ning omab ka valuvaigistavat toimet.
Hooldust ei tohi intensiivse toime tõttu teha rohkemale kui 2/3 kehapinnast. Meil on valikus erinevatele piirkondadele tehtavad hooldused.
Alakeha ja kõhu  piirkonnale tehtav hooldus vähendab rasvkudet antud piirkonnas ja trimmib nahka. Hooldus loob suurepärase enesetunde, vähendab väsimust ja stressi.

Parafango hooldus on nauditav, selle efektiivne toime avaldub juba ühe hooldusega, kuid pikemaajalise tõhusa toime saavutamiseks on soovitav läbi viia terve kuur.

Näidustused:

* tselluliit
* lõtvunud, vananev nahk
* stress, väsimus

Vastunäidustused:

* palavik
* kasvajad
* nahapõletikud, allergilised lööbed
* haavad, värsked armid
* veenilaiendid
* südame-, kopsu- ja neeruhaigused
* günekoloogilised haigused