Jalad

Terved jalad ja küüned reedavad terve ja lõõgastunud inimese. Tule ja võta aeg maha Dorpat Tevises! Anna jalgadele hoolitsust, mida nad vajavad!

 • Pakume laia valikut lõõgastavaid  hoolitsusi jalgadele,  pediküüri , parafiinihooldust,  lakkimist traditsioonilise värvilaki või püsilakiga  -  valikus erinevates värvitoonides nii geellakk kui ka Striplac.
  • Geellakk kantakse küüntele õhukeste kihtidena UV-lambi abil kuivatatakse kihid eraldi!  Geellaki eemaldamiseks küüntelt tuleb kasutada spetsiaalseid vahendeid.
  • Striplac on kergesti pealekantav ja kinnitatav UV/LED lambiga. Eemaldatav kerge kooriva äratõmbega, ei pea kasutama lahusteid/atsetooni. Püsib kuni 10 päeva ilma kriimustusteta. Üldjuhul ei kahjusta küüneplaati.

Pediküür 39 € ~60 min

Pediküür on jalahoolitsus, mis annab Sulle hoolitsetud ja kaunid jalad ning kerge tunde.
Pediküüriga saab parandada oma jalgade ja küünte välimust.
Pediküür aitab vältida küünte kahjustusi ja sellega kaasneda võivaid haiguseid.
Olgugi, et jalad on enamuse ajast  peidus sokkide, kingade või saabaste sees on pediküür  olnud väga populaarne Dorpat Tervise teenus.
Ilusad ja hoolitsetud jalad annavad hea enesetunde.

Rohkem infot

Pediküür lakiga 45 € ~70 min

Pediküürküür lakiga on varbaküünte iluteenus, mis  sisaldab endas küünte ja küünenahkade hooldust ja millele saab juurde valida endale meelepärase tooniga laki. Selle teenuse raames pakume maniküüri klassikalise värvilakiga. Korrapäraselt pediküüris käies saab lisaks meeldivale enesetundele terved küüned, korras jalad, rääkimata kaunist ja pilkupüüdvast lakist.

Tegelikult ka hoolitsetud jalad ei jää märkamatuks mitte kellelegi!

Rohkem infot

Pediküür püsilakiga 55 € ~80 min

Pediküür püsilakiga on teenus, mis sisaldab endas küünte ja küünenahkade hooldust ning millele saab juurde valida püsilaki, mida tuntakse ka geellakina. Pediküür on jalahoolitsus, mille käigus antakse jalgadele esteetiline ja kaunis välimus. Hoolitsus sobib kõigile, kellele on oluline jalgade regulaarne kaunis väljanägemine.

Rohkem infot

Püsilaki eemaldamine 10 € ~15 min

Püsilaki eemaldamine pediküürita.

Korrektne eemaldamine tagab jätkuva küüne tervise.

Püsilaki eemaldme spetsiaalse vahendiga, see võtab aega umbes 15 minutit ning ei kahjusta küünepinda.
.

Rohkem infot

Lõõgastav hooldus jalgadele 35 € 30 min

Hooldus jalgadele on maksimaalset heaolu pakkuv, lõõgastav, sügavniisutust sisaldav ja vereringet stimuleeriv jalahooldus. Lõõgastava hoolduse tulemusel muutub jalgade verevarustus, ja nahk sügavniisutamise tulemusel pehmemaks.

Hoolduse käigus desinfitseeritakse kliendi jalad, kantakse jalgadele mikrokoorija ja masseeritakse ringikujuliste liigutustega. Peale koorimist kantakse kiht maski ning lastakse sellel mõjuda. Kui mask on eemaldatud kantakse jalgadele  niisutav kreem ja tehakse massaaž, kasutades erinevaid massaažitehnikaid koos akupunktuuriga.

 

Hoolduse järgselt ei ole soovitav küüsi lakkida, kuna küüneplaat on rikkalikult niisutatud ning seetõttu on laki kuivamine raskendatud! Lakk võib jääda mulliline ja samal päeval maha kooruda.

Rohkem infot

Lõõgastav hooldus jalgadele koos pediküüriga 59 € ~90 min

Lõõgastav hooldus jalgadele koos pediküüriga!  Soovid saada maksimaalset lõõgastavat, pediküüri sisaldavat ja vereringet stimuleeriv jalahooldust. Lõõgastava hoolduse tulemusel muutub jalgade verevarustus, nahk sügavniisutamise tulemusel pehmemaks, kiireneb küünekasv, küünenahad on toidetud ja nahk trimmis.

Hoolduse käigus desinfitseeritakse kliendi jalad, vajadusel lühendatakse küüned, antakse neile kuju, masseeritakse küünenahale  koorivat küünenaha kreemi ja lükatakse  küünenahad õrnalt tagasi, seejärel kantakse jalgadele mikrokoorija  ja masseeritakse ringikujuliste liigutustega. Peale koorimist kantakse kiht maski ning lastakse sellel mõjuda. Kui mask on eemaldatud kantakse jalgadele  niisutav kreem ja tehakse massaaž, kasutades erinevaid massaažitehnikaid koos akupunktuuriga.

Hoolduse järgselt ei ole soovitav küüsi lakkida, kuna küüneplaat on rikkalikult niisutatud ning seetõttu on laki kuivamine raskendatud! Lakk võib jääda mulliline ja samal päeval maha kooruda.

Rohkem infot

Sooja parafiini hooldus jalgadele 20 € 20 min

Parafiinihooldus jalgadele aitab kuiva ja kareda naha korral, pehmendades nahka ja tagades selle sügavniisutuse

Ravi eesmärgil aitab hooldus liigesprobleemide korral – vähenevad jäikus ja valulikkus nii liigestes kui neid ümbritsevates lihastes

Osteoartroosi korral aitab sooja parafiini hooldus säilitada ka lihasjõudu

 • aitab kuiva ja kareda naha korral, pehmendades nahka ja tagades selle sügavniisutuse.
 • aitab liigesprobleemide korral – vähenevad jäikus ja valulikkus nii liigestes kui neid ümbritsevates lihastes.
 • osteoartroosi korral aitab sooja parafiini hooldus säilitada ka lihasjõudu.
 • ägedad põletikud
 • kroonilise liigesehaiguse ägenemine
 • rasedus
 • soojuse mittetalumine
 • mädapõletikud
 • verejooksud
 • vähkkasvajad piirkonnas, kus soovitakse parafiini hooldust teostada
 • nahahaigused
 • nahast kõrgemad sünnimärgid, hoolduse piirkonnas
 • kahjustunud nahk
Rohkem infot