Käed

 • Käte hooldus on tähtis tervislikel, hügieenilistel ja esteetilistel põhjustel.
 • Ärge keelake endale maniküüri ja kätehoolduste protseduure need on nauditavad!
 • Hooldatud käed ja kaunid küüned on inimese visiitkaardiks.
 • Käte hoolduses kasutame  OPI ProSpa professionaalseid tooteid.
 • Pakume laia valikut lõõgastavaid kätehoolitsusi, maniküüri, parafiinihooldust kätele, lakkimist traditsioonilise värvilaki või püsilakiga  -  valikus erinevates värvitoonides nii geellakk kui ka Striplac.
  • Geellakk kantakse küüntele õhukeste kihtidena UV-lambi abil kuivatatakse kihid eraldi!  Geellaki eemaldamiseks küüntelt tuleb kasutada spetsiaalseid vahendeid.
  • Striplac on kergesti pealekantav ja kinnitatav UV/LED lambiga. Eemaldatav kerge kooriva äratõmbega, ei pea kasutama lahusteid/atsetooni. Püsib kuni 10 päeva ilma kriimustusteta. Üldjuhul ei kahjusta küüneplaati.

Maniküür 29 € ~40 min

Maniküür on eelkõige sõrmeküünte iluteenus, mis  sisaldab endas küünte ja küünenahkade hooldust. Korrapäraselt maniküüris käies saab lisaks meeldivale enesetundele tugevad ja elastsed küüned ning terved küünenahad. Hoolitsetud käed ja küüned ei jää märkamatuks mitte kellelegi!

Rohkem infot

Maniküür lakiga 35 € ~50 min

Maniküür on eelkõige sõrmeküünte iluteenus, mis  sisaldab endas küünte ja küünenahkade hooldust ja millele saab juurde valida endale laki meelepärase tooniga. Selle teenuse raames pakume Tartus Dorpat Tervises maniküüri klassikalise värvilakiga. Korrapäraselt maniküüris käies saab lisaks meeldivale enesetundele tugevad ja elastsed küüned ning terved küünenahad, rääkimata kaunist ja pilkupüüdvast lakist.

Hoolitsetud käed ja küüned ei jää märkamatuks mitte kellelegi!

Rohkem infot

Maniküür püsilakiga 45 € ~60 min

Maniküür püsilakiga on eelkõige sõrmeküünte iluteenus, mis  sisaldab endas küünte ja küünenahkade hooldust ning millele saab juurde valida endale meelepärase tooniga püsilaki, mida tuntakse ka geellakina.  Korrapäraselt maniküüris käies saab lisaks meeldivale enesetundele tugevad ja elastsed küüned ning terved küünenahad, rääkimata kaunist ja pilkupüüdvast lakist.

Hoolitsetud käed ja küüned ei jää märkamatuks mitte kellelegi!

Rohkem infot

Püsilaki eemaldamine 10 €

Püsilaki eemaldamine maniküürita.

Korrektne eemaldamine tagab jätkuva küüne tervise.

Püsilaki eemaldme spetsiaalse vahendiga, see võtab aega umbes 15 minutit ning ei kahjusta küünepinda.
.

Rohkem infot

Lõõgastav hooldus kätele 35 € 30 min

Lõõgastav hooldus kätele on maksimaalset heaolu pakkuv, lõõgastav, sügavniisutust sisaldav ja vereringet stimuleeriv kätehooldus. Lõõgastava hoolduse tulemusel muutub käte verevarustus, nahk sügavniisutamise tulemusel pehmeks.

Hoolduse käigus desinfitseeritakse kliendi käed, seejärel kantakse kätele mikrokoorija OPI ProSpa Micro- Exfoliating Hand Polish ja masseeritakse ringikujuliste liigutustega. Peale koorimist kantakse kiht OPI ProSpa Soothing Moisture Maski ning lastakse sellel mõjuda. Kui mask on eemaldatud kantakse kätele OPI ProSpa Moisture Whip Massage Cream, ja tehakse massaaž kasutades erinevaid massaažitehnikaid koos akupunktuuriga.

Hoolduse järgselt ei ole soovitav küüsi lakkida, kuna küüneplaat on rikkalikult niisutatud ning seetõttu on laki kuivamine raskendatud! Lakk võib jääda mulliline ja samal päeval maha kooruda.

Rohkem infot

Lõõgastav hooldus kätele koos maniküüriga 49 € ~75 min

Lõõgastav hooldus kätele koos maniküüriga  soovivad saada maksimaalset lõõgastavat, maniküüri sisaldavat ja vereringet stimuleerivat kätehooldust. Lõõgastava hoolduse tulemusel muutub käte verevarustus, nahk sügavniisutamise tulemusel pehmemaks, kiireneb küünekasv, küünenahad on toidetud ja nahk trimmis.

Hoolduse käigus desinfitseeritakse kliendi käed, vajadusel lühendatakse küüned, antakse neile kuju, masseeritakse küünenahale OPI ProSpa Exfoliating Cuticle Cream – koorivat küünenaha kreemi ja   lükatakse  küünenahad õrnalt tagasi, seejärel kantakse kätele mikrokoorija  ja masseeritakse ringikujuliste liigutustega. Peale koorimist kantakse kiht OPI ProSpa Soothing Moisture Maski ning lastakse sellel mõjuda. Kui mask on eemaldatud kantakse kätele  OPI ProSpa Moisture Whip Massage Cream ja tehakse massaaž kasutades erinevaid massaažitehnikaid koos akupunktuuriga. Hooldus lõpetatakse kreemitamisega.

Hoolduse järgselt ei ole soovitav küüsi lakkida, kuna küüneplaat on rikkalikult niisutatud ning seetõttu on laki kuivamine raskendatud! Lakk võib jääda mulliline ja samal päeval maha kooruda.

Rohkem infot

Sooja parafiini hooldus kätele 20 € 20 min

Parafiinihooldus kätele aitab kuiva ja kareda naha korral, pehmendades nahka ja tagades selle sügavniisutuse.

Ravi eesmärgil aitab hooldus liigesprobleemide korral – vähenevad jäikus ja valulikkus nii liigestes kui neid ümbritsevates lihastes.

Osteoartroosi korral aitab sooja parafiini hooldus säilitada ka lihasjõudu

 • aitab kuiva ja kareda naha korral, pehmendades nahka ja tagades selle sügavniisutuse.
 • aitab liigesprobleemide korral – vähenevad jäikus ja valulikkus nii liigestes kui neid ümbritsevates lihastes.
 • osteoartroosi korral aitab sooja parafiini hooldus säilitada ka lihasjõudu.
 • ägedad põletikud
 • kroonilise liigesehaiguse ägenemine
 • rasedus
 • soojuse mittetalumine
 • mädapõletikud
 • verejooksud
 • vähkkasvajad piirkonnas, kus soovitakse parafiini hooldust teostada
 • nahahaigused
 • nahast kõrgemad sünnimärgid, hoolduse piirkonnas
 • kahjustunud nahk
Rohkem infot