Arstid / õed

Külli Margus

Taastusarst

Tatjana Nei

Üldarst
Tatjana on meil üldarst, kes  teeb  klientidele ka kaaniravi ja mudaravi protseduure. Üldarsti kutse omandas Tatjana Tartu Ülikoolis. Lisaks on Tatjana lõpetanud Tartu Meditsiinikoolis massaaži põhiõppe, Sankt Peterburgi Meditsiiniakadeemias kaaniravi ehk hirudoteraapia õppekava. Moskvas omandas  elektropunktuurdiagnostika Volli meetodil ning Rahvaste Sõpruse Ülikoolis lõpetas lasermeditsiini õppekava. Enne 2003. aastat kui Tatjanast sai meie meeskonna liige on ta töötanud kooliarstina, olnud Laeva ambulantsi juhataja, ajakirja Loodus tõlk. Tatjana räägib vabalt eesti ja vene keeles, lisaks veel läti ja inglise keeles.
Tatjana on väga sportlike eluviisidega – võimleb, käib jõusaalis ja tantsib tantsuklubis AVE.
Tatjana soovib inimestele ja maailmale anda seda, mida soovib ka endale!
 

Katrin Ruitlane-Rütli

Meditsiiniõde
Katrin on meie rehabilitatsiooni meeskonna meditsiiniõde.  Ta on õppinud Tartu Meditsiinikoolis, meditsiiniõeks, massööriks. TÜ Arstiteaduskonna, Avatud Ülikoolis, on lõpetanud õendusjuhtimise õppekava. Lisaks on Katrinil omandanud ettevõttejuhtimine ja ta on liikumisrühmade juhendaja treener. Eelnevalt on Katrin töötanud traumaõena, hambaarsti assistendina, massöörina, lasteõena. Kogemusi on käinud omandamas ka Saksamaal.
Lisaks meil töötamisele on Katrin hetkel ka  TÜ Lastekliinikus lasteõde, infektsiooniteenistuse töögrupi liige, Garden.ee  juhatuse liige, roosikasvatuse spetsialist ning MTÜ Tantsustuudio Tokra juhatuse liige.
Katrin on läbi elu tantsiv, aktiive, teotahteline ja järjepidev areneja, meditsiinis jätkuvalt kutsumusena. Roosid on tema kirg ja hobi, tantsimine on vorm ja sära.