Füsioterapeudid

Merlin Olveti (lapsehoolduspuhkusel)

Raviteenuste juht / tööalase rehabilitatsiooni koordinaator / füsioterapeut
Merlin juhib raviteenuste ja füsioterapeutide osakonda ning koordineerib tööalase rehabilitatsiooni valdkonda. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala magistriõppe, cum laude. On osalenud erinevatel teaduskonverentsidel ja läbinud erinevaid erialaseid täiendkoolitusi, eelistuseks on kujunenud koostöös Tartu Ülikooliga pakutavad täiendkoolitused.
Eelnevalt on Merlin töötanud rühmatreeningute treenerina 15 aastat, füsioterapeudina 3 aastat. Osakonna ja valdkonnaa juhina tegeleb ta meil kõigega ja hästi, küll aga on tema eelistus  töötada täiskasvanutega, eriti alaseljavaludega kimpus olevate klientidega. Suhtleb eesti, inglise keeles, täiskasvanu teraapiat suudab läbi viia ka vene keeles.
Merlini suurimaks kireks on lugemine, sealhulgas ka värske teaduskirjandus.
Tema suurimaks püüdluseks on elada elu, mis paneb silma särama.

Liisi Saaremägi

Füsioterapeut / treener
Liisi on lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioterapeudi eriala. 
Eelnevalt on töötanud füsioterapeudina Tartu Ülikooli Kliinikumi statsionaarse taastusravi osakonnas. Õpingute kõrvalt on Liisi töötanud ka müügikonsultandi ja klienditeenindajana nii Jõhvi Kontserdimajas kui ka kaubanduses.
Füsioterapeudina tegeleb ta kõige meelsamini ortopeediliste vaevustega kimpus olevate klientidega. Suhtleb eesti, inglise keeles ning vähesel määral saab hakkama ka venekeelsete klientidega.
Liisile meeldib väga lugeda ja erialaseid lisateadmisi ammutab ta teaduskirjandusest.
Liisi hobideks on  jõutreening  ja looduses viibimine.  Mõlemad annavad talle sisemist jõudu ja aitavad mõttel selgineda.

Lisanne Meristo

Füsioterapeut / treener

Anton Raudsepp

Füsioterapeut/ psühholoog
Anton töötab meil füsioterapeudina ja alates 2017. aastast ka psühholoogina. 
Tervishoiu Kõrgkoolis omandas ta füsioteraapia eriala ja  Tartu Ülikoolis psühholoogia.
Lisaks psühholoogiale on tema spetsiifiliseks valdkonnaks lastefüsioteraapia, spordifüsioteraapia, kehaline ettevalmistus. 
On eelnevalt töötanud füsioterapeudi ja jalgpalli treenerina. Oma teadmisi ammutab raamatutest, videomaterjalidest ning on osalenud Eesti Jalgpalli Liidu ning Tartu Ülikooli erialastel täiendkoolitustel.
Hobideks on sportimine ja psühholoogia, mida arvab, et on tore omavahel ühendada.
Antoni elu läbiv juhtmõte on: Roosa Patrick’u võtmehoidja!!!

Jaan Luts

Füsioterapeut
Füsioterapeut Jaan on lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioteraapia eriala bakalauruse õppe ja Taru Ülikooli füsioteraapia eriala magistriõppe.
Varasemalt on töötanud peamiselt lihas-skeletisüsteemi häiretega  klientidega (ortopeedia-traumatoloogia), meie juurde tööle tulles on aga kokkupuude kõikide põhivaldkondadega.
Täiendavad teadmised on saanud erialastelt koolitustelt (samuti konverentsidelt) ning teaduskirjandusest. Lisaks eesti keelele valdab ka hästi inglise keelt. Tegeleb regulaarselt  jõutreeninguga. Jaan on tegelenud väga pikka aega ka muusikaga ja ta on üsna kindel, et see on aidanud kaasa tema loovusele teraapiaprotsessis – üritab tekitada oma tegevustega klientides huvi, et teraapiast kujuneks välja võimalusel liikumisharjumus.

Märt Lellsaar

Füsioterapeut/kogemusnõustaja
Meie füsioterapeut Märt on Tartu Ülikooli füsioteraapia magister. Eelnevalt on töötanud massöörina ja tegutsenud ka U18 eesti jäähokikoondise füsioterapeudina. Noormana on omandanud palju oskusi katuseehitusel.
Täiendõppena on läbinud Märt Tartu Ülikooli poolt korraldatud  kinesio- ja sporditeibikursused. Suhtleb vabalt eesti ja inglise keeles. Saab rahuldavalt hakkama ka vene keelega.
Märt on väga hea võrkpallur, tegeleb aktiivselt jõutreeninguga ning on Eesti kogenumaid bobikelgutajaid.
Sport ja sellega seotud toitumine on tema jaoks kõige huvitavamad valdkonnad.

Sander Kesküla

Füsioterapeut