Füsioterapeudid

Anton Raudsepp

Füsioterapeut/ psühholoog
Anton töötab meil füsioterapeudina ja alates 2017. aastast ka psühholoogina. 
Tervishoiu Kõrgkoolis omandas ta füsioteraapia eriala ja  Tartu Ülikoolis psühholoogia.
Lisaks psühholoogiale on tema spetsiifiliseks valdkonnaks lastefüsioteraapia, spordifüsioteraapia, kehaline ettevalmistus. 
On eelnevalt töötanud füsioterapeudi ja jalgpalli treenerina. Oma teadmisi ammutab raamatutest, videomaterjalidest ning on osalenud Eesti Jalgpalli Liidu ning Tartu Ülikooli erialastel täiendkoolitustel.
Hobideks on sportimine ja psühholoogia, mida arvab, et on tore omavahel ühendada.
Antoni elu läbiv juhtmõte on: Roosa Patrick’u võtmehoidja!!!

Jaan Luts

Füsioterapeut
Füsioterapeut Jaan on lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioteraapia eriala bakalauruse õppe ja Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala magistriõppe.
Varasemalt on töötanud peamiselt lihas-skeletisüsteemi häiretega  klientidega (ortopeedia-traumatoloogia), meie juurde tööle tulles on aga kokkupuude kõikide põhivaldkondadega.
Täiendavad teadmised on saanud erialastelt koolitustelt (samuti konverentsidelt) ning teaduskirjandusest. Lisaks eesti keelele valdab ka hästi inglise keelt. Tegeleb regulaarselt  jõutreeninguga. Jaan on tegelenud väga pikka aega ka muusikaga ja ta on üsna kindel, et see on aidanud kaasa tema loovusele teraapiaprotsessis – üritab tekitada oma tegevustega klientides huvi, et teraapiast kujuneks välja võimalusel liikumisharjumus.

Sander Kesküla

Füsioterapeut
Sander lõpetas 2019. aastal Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala bakalaureuse õppeastme. Hetkel on ta Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala magistrant. Talle pakuvad enim huvi  neuroloogiliste probleemidega kliendid ja samuti kroonilise valu käsitlus.
Sander on aktiivselt osalenud erinevatel füsioteraapiaalastel seminaridel ning pidevalt harib end iseseisvalt teaduskirjanduse ja muude materjalide abil. Suhtluskeelteks on eesti, inglise ning vene keel.

Oma töös püüab ta lähtuda tasakaalukusest ja ratsionaalsusest, põhjuse ja tagajärje põhimõttest. Samuti usub ta, et igale inimesele tarvitseb läheneda individuaalselt, nende soove ning vajadusi silmas pidades.

Lisaks tööle tegeleb Sander aktiivselt ka muusikaga. Samuti on Sander hetkel treener-mängija positsioonil jalgpalliklubis Annelinna Ajax. Jalgpalli on ta harrastanud üle 10 aasta. Peale muu kõnetavad Sandrit veel erinevad kunstiliigid, kokkamine, snuuker ja lingvistika.

Sandri (töö)elu läbiv juhtmõte on:  Me ei saa alati sihile jõudmist garanteerida, aga me saame alati üritada ja vaeva näha. Sellisel juhul oleme teinud endast oleneva ning ega rohkemat ei saagi ühelt inimeselt paluda.

Elin Suits

Füsioterapeut/treener
Elin on väga pika tööstaažiga füsioterapeut, treener ja 5 lapse ema.
Füsioteraapia alane haridus: Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala B Sc 2002 ja Tartu Ülikooli liikumis- ja sporditeaduste M Sc 2010.
Treeningualane haridus: 2012 Matipilatese treenerikursus, tase I – 200 AT, Flexus Pilates Studio 2019 International Personal Trainer EQF Level 4.
Elin on töötanud füsioterapeudina alates 2002 aastast, millest ligi 13 aastat Põlva haigla taastusravi osakonnas ja rehabilitatsioonikeskuses. Elini töökogemuste hulka kuulub aktiivse füsioteraapia teenuse osutamine nii lastele, tööealistele kui eakatele klientidele, massaaž, kinesioteipimine, individuaalsete teraapiate ja rühmatundide juhendamine basseinis ning pilatese treeningute läbiviimine.
Elini hobideks on pilates, kergejõustik ja ujumine ning elu motoks liikuda tervislikult ja hoida end tasakaalus nii vaimselt kui füüsiliselt.

Vanessa Helm

Füsioterapeut

Anastasia Koršunova

Füsioterapeut

Merlin Olveti (lapsehoolduspuhkusel)

Raviteenuste juht / tööalase rehabilitatsiooni koordinaator / füsioterapeut
Merlin juhib raviteenuste ja füsioterapeutide osakonda ning koordineerib tööalase rehabilitatsiooni valdkonda. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala magistriõppe, cum laude. On osalenud erinevatel teaduskonverentsidel ja läbinud erinevaid erialaseid täiendkoolitusi, eelistuseks on kujunenud koostöös Tartu Ülikooliga pakutavad täiendkoolitused.
Eelnevalt on Merlin töötanud rühmatreeningute treenerina 15 aastat, füsioterapeudina 3 aastat. Osakonna ja valdkonnaa juhina tegeleb ta meil kõigega ja hästi, küll aga on tema eelistus  töötada täiskasvanutega, eriti alaseljavaludega kimpus olevate klientidega. Suhtleb eesti, inglise keeles, täiskasvanu teraapiat suudab läbi viia ka vene keeles.
Merlini suurimaks kireks on lugemine, sealhulgas ka värske teaduskirjandus.
Tema suurimaks püüdluseks on elada elu, mis paneb silma särama.