Kosmeetikud/iluteenindajad

Kersti Maasik

Hoolduste- ja iluteenindajate osakonna juht

Diana Posmats

Kosmeetik
Meie ettevõte on kosmeetik Dianale esimene töökoht, kus ta saab omandatud ja armastatud erialal kliente teenindada. Ta on lõpetanud kosmeetiku eriala Moldova Mondostud-Art koolis.
Täiendanud end Tartu kutsehariduskeskuses ja IREK-is. On osalenud mitmetel  Mary Cohri hoolduste, erihoolduste ja tootekoolitustel. Ta on omandanud kõik meie teenuste nimekirjas olevad näohooldused ja lisaks on Diana väga hea jumestaja.
Diana emakeel on rumeenia keel, lühikese ajaga on omandanud eesti keele B1 taseme, suhtleb veel vene ja veidi inglise keeles.
Diana hobideks on rulluisutamine, jalgrattaga sõitmine ja reisimine.

Heili Aadusoo

Kosmeetik /massöör
Heili on meil multifunktsionaalne – massöör ja kosmeetik ühes isikus. Ta on lõpetanud iluteeninduse baaskursuse, kosmeetiku ja massööri-terapeudi baasõppe Soome Kutseõppeasutuses Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia.
Eelnevalt on  töötanud Helsinkis massöör-kosmeetikuna 5 aastat. Tema töövaldkonnaks on näo-, käte-, jalgade hooldus, pediküür, maniküür, kehahooldused ja massaažid. Heili suhtleb vabalt eesti -, soome- ja vene keeles.
Vabal ajal tegeleb keraamikaga ja osaleb võimalusel alati UNIC Moto suvistel üritustel.
Heili annab alati endast parima ja hoolitseb selle eest, et seni kuni klient viibib tema “käte all” saaks ta parima kogemuse. Heili peab oma töö kõige suuremaks tunnustuseks, kui klient on peale protseduuri rõõmus ning rahulolev.

Marju Kilgi

Maniküürija-pediküürija
Marju pakub meie klientidele kätehooldust. Ta on lõpetanud Rahvusvahelise Iluravi Erakooli maniküüri -pediküürija eriala. Marju on töötanud aastaid ilumaailmas oma erialal. Lisaks on ta läbinud Tartu Kutsehariduskeskuses elukestva õppe raames depilatsooni-, kulmude ja ripsmate keemilise värvimise ja korrigeerimise koolitused. Marju hoolitseb professionaalselt Teie käte ja jalgade  üldise esteetilise välimuse eest.
Vabal ajal meeldib talle ujumine, kepikõnd ja lugemine.