Massöörid

Urve Riibak

Massöör

Roman Varaksin

Massöör
Roman omandas massööri kutse 2003. aastal. Sellest ajast saati on ta pidevalt praktiseerinud massöörina. Roman valdab erinevaid massaažitehnikaid: klassikalist, aroomi, spordi, tselluliidi, Shindo, Tai  ja meemassaaži.
Vaba aja veedab Roman meelsasti oma perega reisides ja naudib ka teatrielamusi.

Kristjan Rajasaar

Massöör

Piia Saarde

Massöör
Piia on kõige pikema tööstaažiga massöör Dorpat Tervises! Ta on pidanud massööri ametit juba 21 aastat. Piia täiendab ennast pidevalt erinevatel koolitustel käies. Suhtleb eesti, vene, soome ja inglise keeles. Massaažitehnikatest valdab Piia klassikalist, aroomi, lümfi, tselluliidi ja meemassaaži ning erinevaid kehahoolduseid. Piia huvitub hingamisest, joogast ja vaimsetest praktikatest teadvuse tõstmisest. Praktiseerib reikit, ayurvedat ja accessi barsi, et panustada endast paremaks saamisel ja kogeda elada parimal moel. Piia teeb alati oma tööd väga suure tänutundega.

Heili Aadusoo

Kosmeetik /massöör
Heili on meil multifunktsionaalne – massöör ja kosmeetik ühes isikus. Ta on lõpetanud iluteeninduse baaskursuse, kosmeetiku ja massööri-terapeudi baasõppe Soome Kutseõppeasutuses Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia.
Eelnevalt on  töötanud Helsinkis massöör-kosmeetikuna 5 aastat. Tema töövaldkonnaks on näo-, käte-, jalgade hooldus, pediküür, maniküür, kehahooldused ja massaažid. Heili suhtleb vabalt eesti -, soome- ja vene keeles.
Vabal ajal tegeleb keraamikaga ja osaleb võimalusel alati UNIC Moto suvistel üritustel.
Heili annab alati endast parima ja hoolitseb selle eest, et seni kuni klient viibib tema “käte all” saaks ta parima kogemuse. Heili peab oma töö kõige suuremaks tunnustuseks, kui klient on peale protseduuri rõõmus ning rahulolev.

Helda Pääsuke

Massöör

Laura Fjodorova

Massöör

Marie Tomson

Massöör

Maivi Sikk

Massöör

Maivi on töötanud väga erinevavatel elualadel. Näiteks olnud ratsateraapia assistent ja turvajuht. Massaaži praktiseerib Maivi juba 2004. aastast, mil lõpetas Tartu Meditsiinikooli. Ta on end täiendanud M.I.Massaazikoolis ja Tartu Rahvaülikooli massaažialastel kursustel.  Hetkel õpib massaaži baaskoolitusel Teraapia- ja massaazikoolis Tallinnas. Maivi on alati rõõmsameelne ja särav.

Ülle Allas (lapsehoolduspuhkusel)

Massaažiosakonna juht /massöör
Ülle juhib meil massööride osakonda, koordineerib tööd ja koolitusi ning on ise samal ajal ka massöör. Ta on  õppinud Tartu Ülikoolis, Bioloogia erialal ja lõpetanud Lahemaa Tervisekoolis, kutsemassööri õppekava. Täiendab end pidevalt erinevates massaažikoolides ja on käinud erialaseid kogemusi saamas ka Tai Kuningriigis. Suhtleb eesti keeles ning saab hakkama ka soome, vene ja inglise keelsete klientidega, teenust osutades.
Ülle armastab oma tööd ja tema lööklauseks on: Massöör on kunstnik ja terapeut ühes isiksuses!