Massöörid

Ülle Allas

Massaažiosakonna juht /massöör
Ülle juhib meil massööride osakonda, koordineerib tööd ja koolitusi ning on ise samal ajal ka massöör. Ta on  õppinud Tartu Ülikoolis, Bioloogia erialal ja lõpetanud Lahemaa Tervisekoolis, kutsemassööri õppekava. Täiendab end pidevalt erinevates massaažikoolides ja on käinud erialaseid kogemusi saamas ka Tai Kuningriigis. Suhtleb eesti keeles ning saab hakkama ka soome, vene ja inglise keelsete klientidega, teenust osutades.
Ülle armastab oma tööd ja tema lööklauseks on: Massöör on kunstnik ja terapeut ühes isiksuses!

Urve Riibak

Massöör

Asta Sikk

Massöör

Roman Varaksin

Massöör

Kristjan Rajasaar

Massöör

Piia Saarde

Massöör
Piia on kõige pikema tööstaažiga massöör Dorpat Tervises! Ta on pidanud massööri ametit juba 21 aastat. Piia täiendab ennast pidevalt erinevatel koolitustel käies. Suhtleb eesti, vene, soome ja inglise keeles. Massaažitehnikatest valdab Piia klassikalist, aroomi, lümfi, tselluliidi ja meemassaaži ning erinevaid kehahoolduseid. Piia huvitub hingamisest, joogast ja vaimsetest praktikatest teadvuse tõstmisest. Praktiseerib reikit, ayurvedat ja accessi barsi, et panustada endast paremaks saamisel ja kogeda elada parimal moel. Piia teeb alati oma tööd väga suure tänutundega.

Roger Teor

Massöör
Roger on Tartu Ülikooli füsioteraapia tundeng. Õpingute kõrvalt pakub Roger Dorpat Tervises massaažiteenust. Massaaž on tema arvates kunst, mis näitab mida oskab inimene oma kätega teha, igal massööril on oma käekiri ja Rogeril on see juba olemas.  Kui ta saab inimest aidata ja tema igapäeva elu paremaks muuta, saab Roger sellest tohutult energiat.
Meie noorele meeskonnaliikmele meeldib sporditeadus ja uurida kuidas inimene areneb, mis on kõige efektiivsemad võimalused inimese kehaliste võimete arenguks. Suhtleb vabalt eesti ja inglise keeles ning vähesel määral ka vene keeles.
Sportlik Roger mängib jalgpalli Eesti kõige kõrgemas liigas. tema hobideks on raamatud, discgolf, kitarr.
Oma valikud on Roger teinud lähtudes juhtmõttest:  “Vali amet mida sa armastad ja sa ei pea kunagi enam tööd tegema”

Heili Aadusoo

Kosmeetik /massöör
Heili on meil multifunktsionaalne – massöör ja kosmeetik ühes isikus. Ta on lõpetanud iluteeninduse baaskursuse, kosmeetiku ja massööri-terapeudi baasõppe Soome Kutseõppeasutuses Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia.
Eelnevalt on  töötanud Helsinkis massöör-kosmeetikuna 5 aastat. Tema töövaldkonnaks on näo-, käte-, jalgade hooldus, pediküür, maniküür, kehahooldused ja massaažid. Heili suhtleb vabalt eesti -, soome- ja vene keeles.
Vabal ajal tegeleb keraamikaga ja osaleb võimalusel alati UNIC Moto suvistel üritustel.
Heili annab alati endast parima ja hoolitseb selle eest, et seni kuni klient viibib tema “käte all” saaks ta parima kogemuse. Heili peab oma töö kõige suuremaks tunnustuseks, kui klient on peale protseduuri rõõmus ning rahulolev.

Külli Pedosk

Massöör
Külli on meil aiandusagronoomi kutsega massöör. Eelnevalt on olnud pikka aega roosikasvataja, aga nüüdseks juba üle 20 aasta massöör. Erialaseid massaažiteadmisi on omandanud Lahemaa Tervisekoolis ning on pikka aega töötanud Pärnus Hiina meditsiini doktorite käe all ja omandanud hiina meditsiini ning -massaaži kõik oskused. Räägib vabalt eesti, vene ja soome keeles.
Küllile meeldib palju liikuda ja tervisesporti harrastada.
Tema motoks on: Tervisesporti tuleb teha ja ka oma lõbuks on tore liigutada.

Helda Pääsuke

Massöör