Klienditeenindajad

Egle Klampe

Administraator
Meie administraator Egle  tervitab Teid esimesena nii vastuvõtus, telefonis kui ka meili teel. Ta on meie visiitkaart, näitab kuhu tulla, milleks tulla ja miks tulla.
Egle on lõpetanud Tallinna ETK Kaubanduskooli, kus õppis  teenindajaks.  Egle  on hea suhtleja , ta on väga avatud, sõbralik, rõõmsameelne nagu päike, kelle naeratus viib kõik muremõtted eemale.
 Suhtleb vabalt eesti ja vene keeles, saab hakkama ka inglise keelega. 
Oma pika klienditeenindaja ja juhataja abi staaži kõrvalt lõpetas Egle lisaks veel  massaažikursusused, massööritööd saab ta edukalt adminnitöö kõrvalt meie majas praktiseerida.  
Egle moto on, et elada tuleb hetkes ja kui mõned hetked ongi raskemad, siis pole olemas lahendamatuid olukordi.
 

Kirke Männo

Administraator

Katrin Vask

Administraator
Meie administraator Katrin ei jäta tähelepanuta ühtki saabujat , märkab esimesena sisenevaid kliente neid tervitades ja teretulemast rõõmu pakkudes. Katrin on armas, tore, kohusetundlik ja rõõmsameelne meeskonnaliige.  Talle  meeldivad inimesed ja nendega suhtlemine. Administraatorina naudib ta suhtlemist meie superägedate klientidega. 
Katrin on lõpetanud Eesti Maaülikooli  ja Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia kultuurikorralduse eriala. Katrin töötab ka Tartu Mänguasjamuuseumis publikuprogrammide kuraatorina. Suhtleb vabalt eesti, vene ja inglise keeles. 
Armastab koeri, meeldib käia metsas ja looduses ning aktiivselt aega veeta. Nagu paljud meie meeskonnaliikmed käib ka Katrin tihti jala ja liigub rattaga. 
Tööalaselt lähtub alati juhtmõttest, et kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab!

Merle Purason

Administraator