Klienditeenindajad

Egle Klampe

Administraator
Meie administraator Egle  tervitab Teid esimesena nii vastuvõtus, telefonis kui ka meili teel. Ta on meie visiitkaart, näitab kuhu tulla, milleks tulla ja miks tulla.
Egle on lõpetanud Tallinna ETK Kaubanduskooli, kus õppis  teenindajaks.  Egle  on hea suhtleja , ta on väga avatud, sõbralik, rõõmsameelne nagu päike, kelle naeratus viib kõik muremõtted eemale.
 Suhtleb vabalt eesti ja vene keeles, saab hakkama ka inglise keelega. 
Oma pika klienditeenindaja ja juhataja abi staaži kõrvalt lõpetas Egle lisaks veel  massaažikursusused, massööritööd saab ta edukalt adminnitöö kõrvalt meie majas praktiseerida.  
Egle moto on, et elada tuleb hetkes ja kui mõned hetked ongi raskemad, siis pole olemas lahendamatuid olukordi.
 

Kaidi Randpõld

Administraator
Klienditeeninduse eesliini hea haldjas – see on meie administraator Kaidi. Ta on alati abivalmis ja sõbralik nii klientide kui ka töökaaslaste vastu. Kaidi heatahtlikkus  on nakkav, ta on kolleeg kellega on rõõm koos töötada.
Kaidi on lõpetanud TÜ Pärnu Kolledži 2008. aastal turismisihtkoha juhtimise erialal.  Eelnevalt on töötanud nii avalikus, kui ka erasektoris. Kaidile meeldib suhelda ja ta leiab, et on  õnnelik inimene, kuna töökohad on alati olnud seotud inimestega. Lisaks eesti keelele suhtleb vabalt vene ja inglise keeles.
Hindab head huumorit ja vastastikust lugupidavat suhtlemist.
Aktiivse inimesena on Kaidi vedanud juba mitmendat suve toimuvat H2O külastusmängu peredele ja sõpruskondadele, mis hõlmab Jõgeva- ja Tartumaa loodus- ja teaduskeskusi.
Päris tihti  jõuab Kaidi tööle jalgsi või rattaga. Suviti kulgeb mootorrattal ja kui vähegi võimalik, siis käib purjetamas. Mets on tema teine kodu. Kaidi hindab väga kõrgelt rohelist mõtteviisi ja leiab, et igaühe käes on võimalus anda oma panus looduse heaks
Tema elumoto on järgida südamehäält!

 

 

Katrin Vask

Administraator
Meie administraator Katrin ei jäta tähelepanuta ühtki saabujat , märkab esimesena sisenevaid kliente neid tervitades ja teretulemast rõõmu pakkudes. Katrin on armas, tore, kohusetundlik ja rõõmsamelne meeskonnaliige.  Talle  meeldivad inimesed ja nendega suhtlemine. Administraatorina naudib ta suhtlemist meie superägedate klientidega. 
Katrin on lõpetanud Eesti Maaülikooli  ja Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia kultuurikorralduse eriala. Viimastel aastatel on Katrin töötanud Eesti Põllumajandusmuuseumi kommunikatsiooni- ja turundusjuhina ning antud hetkel on tegev, lisaks meie juures töötamisele ka  Tartu kultuuriosakonna haldusalas olevas Tiigi Seltsimajas programmijuhi-ürituste korraldajana. Suhtleb vabalt eesti, vene ja inglise keeles. 
Armastab koeri, meeldib käia metsas ja looduses ning aktiivselt aega veeta. Nagu paljud meie meeskonnaliikmed käib ka Katrin tihti jala ja liigub rattaga. 
Tööalaselt lähtub alati juhtmõttest, et kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab!

Külli Lääts

Administraator