Klienditeenindajad

Hanna Britt Laursoo

Administraator / treener
Hanna Britt on lõpetanud Tartu Ülikooli kehalise kasvatuse ja spordi eriala ja omab EKR 5.taseme treeneri kutsetunnistust spetsialiseerumisega murdmaasuusatamisele. Ta on töötanud suusatreenerina ja juhendab hetkel lapsi Limpa Suusakoolis.
Oma sportlase karjääri jooksul on Hanna Britt kuulunud Eesti suusakoondisesse ja võitnud mitmeid Eesti meistritiitleid.
Treeneri ametis armastab Anni kõige enam tööd lastega, tema positiivsus ja rõõmsameelsus köidavad alati igat trenni tulijat.

Kirke Männo

Administraator

Katrin Vask

Administraator
Meie administraator Katrin ei jäta tähelepanuta ühtki saabujat , märkab esimesena sisenevaid kliente neid tervitades ja teretulemast rõõmu pakkudes. Katrin on armas, tore, kohusetundlik ja rõõmsameelne meeskonnaliige.  Talle  meeldivad inimesed ja nendega suhtlemine. Administraatorina naudib ta suhtlemist meie superägedate klientidega. 
Katrin on lõpetanud Eesti Maaülikooli  ja Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia kultuurikorralduse eriala. Katrin töötab ka Tartu Mänguasjamuuseumis publikuprogrammide kuraatorina. Suhtleb vabalt eesti, vene ja inglise keeles. 
Armastab koeri, meeldib käia metsas ja looduses ning aktiivselt aega veeta. Nagu paljud meie meeskonnaliikmed käib ka Katrin tihti jala ja liigub rattaga. 
Tööalaselt lähtub alati juhtmõttest, et kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab!

Siiri Tuisk

Administraator

Merle Purason

Administraator