Treenerid

Liisi Saaremägi

Füsioterapeut / treener
Liisi on lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioterapeudi eriala. 
Eelnevalt on töötanud füsioterapeudina Tartu Ülikooli Kliinikumi statsionaarse taastusravi osakonnas. Õpingute kõrvalt on Liisi töötanud ka müügikonsultandi ja klienditeenindajana nii Jõhvi Kontserdimajas kui ka kaubanduses.
Füsioterapeudina tegeleb ta kõige meelsamini ortopeediliste vaevustega kimpus olevate klientidega. Suhtleb eesti, inglise keeles ning vähesel määral saab hakkama ka venekeelsete klientidega.
Liisile meeldib väga lugeda ja erialaseid lisateadmisi ammutab ta teaduskirjandusest.
Liisi hobideks on  jõutreening  ja looduses viibimine.  Mõlemad annavad talle sisemist jõudu ja aitavad mõttel selgineda.

Kristiina Kresmer

Treener
Kristiina on üldfüüsilise treeningu treener.
Ta lõpetas 2019. aastal bakalaureuseõppes Tartu Ülikooli kehalise kasvatuse ja spordi eriala. Hetkel omandab teadmisi Tartu Ülikoolis magistriõppes spordijuhtimise erialal.
Varasemalt on Kristiina töötanud Austraalias suusainstruktorina ning kolm talve Limpa Suusakoolis suusatreenerina. Tal on ka kogemusi erivajadustega lastega töötamisel.
Kristiina omab EKR 5 taseme treenerikutset murdmaasuusatamise erialal. Lisaks on ta läbinud kinesioteipimise algkoolituse.
Kristiina suhtleb eesti ja inglise keeles.
Kristiinale meeldib liikuda ja olla pidevalt aktiivne. Meeldib lugeda erialast kirjandust ning ta väärtustab kehalise aktiivsuse osatähtsust inimese arengus.
Lisaks armastab ta küpsetamist.

Sirje Penjam

Füsioterapeut / treener
Sirje on füsioterapeudi haridusega Hiina tervisevõimlemise treener.

Lisanne Meristo

Füsioterapeut / treener

Karl Sasi

Treener
Karl on meil HUR jõusaali ringtreeningu treener

Karel Seli

Treener
Karel on  HUR jõusaali ringtreeningu treener