Treenerid

Kristiina Kresmer

Treener
Kristiina juhendab kõht-selg-tuhar treeningut.
Ta lõpetas 2019. aastal bakalaureuseõppes Tartu Ülikooli kehalise kasvatuse ja spordi eriala. Hetkel omandab teadmisi Tartu Ülikoolis magistriõppes spordijuhtimise erialal.
Varasemalt on Kristiina töötanud Austraalias suusainstruktorina ning kolm talve Limpa Suusakoolis suusatreenerina. Tal on ka kogemusi erivajadustega lastega töötamisel.
Kristiina omab EKR 5 taseme treenerikutset murdmaasuusatamise erialal. Lisaks on ta läbinud kinesioteipimise algkoolituse.
Kristiina suhtleb eesti ja inglise keeles.
Kristiinale meeldib liikuda ja olla pidevalt aktiivne. Meeldib lugeda erialast kirjandust ning ta väärtustab kehalise aktiivsuse osatähtsust inimese arengus.
Lisaks armastab ta küpsetamist.

Karl Sasi

Treener
Karl juhendab kolmapäeviti seljatreeningu tundi. 

Elin Suits

Treener
Elin on väga pika tööstaažiga füsioterapeut, treener ja 5 lapse ema.
Füsioteraapia alane haridus: Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala B Sc 2002 ja Tartu Ülikooli liikumis- ja sporditeaduste M Sc 2010.
Treeningualane haridus: 2012 Matipilatese treenerikursus, tase I – 200 AT, Flexus Pilates Studio 2019 International Personal Trainer EQF Level 4.
Elin on töötanud füsioterapeudina alates 2002 aastast, millest ligi 13 aastat Põlva haigla taastusravi osakonnas ja rehabilitatsioonikeskuses. Elini töökogemuste hulka kuulub aktiivse füsioteraapia teenuse osutamine nii lastele, tööealistele kui eakatele klientidele, massaaž, kinesioteipimine, individuaalsete teraapiate ja rühmatundide juhendamine basseinis ning pilatese treeningute läbiviimine.
Elini hobideks on pilates, kergejõustik ja ujumine ning elu motoks liikuda tervislikult ja hoida end tasakaalus nii vaimselt kui füüsiliselt.

Sirje Penjam

Füsioterapeut / treener
Sirje on füsioterapeudi haridusega tervisevõimlemise treener.

Maarja Pääsuke

Füsioterapeut/treener
Maarja on lõpetanud 2010.a Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioteraapia eriala ning hetkel õpib Tartu Ülikoolis füsioteraapia magistriõppes. Ta on täiendanud ennast lisaks erinevatel treenerikoolitustel ning juhendanud erinevaid rühma- ja personaaltreeninguid üle 10 aasta.
Füsioterapeudina töötab Maarja peamiselt traumajärgsete patsientidega.

Karel Seli

Treener
Karel on lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonna ja omab ujumistreeneri 5 taseme kutsetunnistust. Lisaks põhitööle ujumisklubis TUK juhendab Karel Dorpat Tervises üldfüüsilisi treeninguid ja ujumise personaaltreeninguid.

Vanessa Helm

Füsioterapeut/treener
Vanessa on lõpetanud Tartu Ülikoolis bakalaureuseõpingud füsioteraapia erialal ning 2022. aasta sügisest jätkab oma haridusteed magistriõppes. Füsioterapeudina on tema juhtmõte, et edasi jõudmise saladus peitub alati alustamises.
Vabal ajal meeldib talle väga tantsida, looduses olla ja raamatuid lugeda. Uueks hobiks on kujunemas ka fotograafia.
Lisaks on ta ka meie rühmatreeningute treener. Vanessa juhendada on seljatreening.

Kertu-Liisu Ert

Füsioterapeut / treener
Lisaks füsioterapeudiks olemisele on ta ka meie rühmatreeningute treener. Kertu-Liisu juhendada on seljatreening.

Triin Nõmmistu

Füsioterapeut / treener
Triin on omandanud füsioteraapia bakalaureusekraadi Tartu Ülikoolis ning rahvatervise magistrikraadi Karolinska Instituudis Rootsis. Lisaks on ta läbinud Pilatese treeneri koolituse.
Varasem töökogemus on nii taastusravis kui ka rehabilitatsiooni meeskondades, kus peamiselt on olnud kokkupuuted peaaju kahjustuste, skeleti-lihassüsteemi probleemide ja kroonilise valude all kannatavate klientidega.
Triin usub, et teraapia annab parima tulemuse, kui terapeudi ja kliendi vahel on toimiv koostöö, millesse mõlemad osapooled panustavad. Ta läheneb igale kliendile individuaalselt, võttes arvesse kliendi füüsilisi, vaimseid ja keskkondlikke ressursse.
Triin suhtleb vabalt eesti ja inglise keeles. Täiskasvanud kliendiga saab suheldud ka vene keeles.
Vabal ajal meeldib nautida kultuuri, lisaks on tema suureks kireks reisimine.
Lisaks on ta ka meie rühmatreeningute treener. Triinu juhendada on seljatreening.