Treenerid

Kristiina Kresmer

Treener
Kristiina juhendab kõht-selg-tuhar treeningut.
Ta lõpetas 2021. aastal Tartu Ülikoolis magistriõppe spordijuhtimise erialal.
Varasemalt on Kristiina töötanud Austraalias suusainstruktorina ning kolm talve Limpa Suusakoolis suusatreenerina. Tal on ka kogemusi erivajadustega lastega töötamisel.
Kristiina omab EKR 5.taseme treeneri kutsetunnistust spetsialiseerumisega murdmaa- ja laskesuusatamisele.
Kristiina suhtleb eesti ja inglise keeles.
Kristiinale meeldib liikuda ja olla pidevalt aktiivne. Meeldib lugeda erialast kirjandust ning ta väärtustab kehalise aktiivsuse osatähtsust inimese arengus.

Karl Sasi

Treener
Karl juhendab kolmapäeviti seljatreeningu tundi. 

Hanna Britt Laursoo

Treener
Hanna Britt on lõpetanud Tartu Ülikooli kehalise kasvatuse ja spordi eriala ja omab EKR 5.taseme treeneri kutsetunnistust spetsialiseerumisega murdmaasuusatamisele. Ta on töötanud suusatreenerina ja juhendab hetkel lapsi Limpa Suusakoolis.
Oma sportlase karjääri jooksul on Hanna Britt kuulunud Eesti suusakoondisesse ja võitnud mitmeid Eesti meistritiitleid.
Treeneri ametis armastab Anni kõige enam tööd lastega, tema positiivsus ja rõõmsameelsus köidavad alati igat trenni tulijat.

Sirje Penjam

Füsioterapeut / treener
Sirje on füsioterapeudi haridusega tervisevõimlemise treener.

Maarja Pääsuke

Füsioterapeut/treener
Maarja on lõpetanud 2010.a Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioteraapia eriala ning hetkel õpib Tartu Ülikoolis füsioteraapia magistriõppes. Ta on täiendanud ennast lisaks erinevatel treenerikoolitustel ning juhendanud erinevaid rühma- ja personaaltreeninguid üle 10 aasta.
Füsioterapeudina töötab Maarja peamiselt traumajärgsete patsientidega.

Karel Seli

Treener
Karel on lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonna ja omab EKR 5.taseme treeneri kutsetunnistust spetsialiseerumisega ujumisele. Lisaks põhitööle ujumisklubis TUK juhendab Karel Dorpat Tervises üldfüüsilisi treeninguid ja ujumise personaaltreeninguid.

Gertrud Tomson

Füsioterapeut / treener