Treenerid

Anni Tatsi

Füsioterapeut / treener
Anni töötab meil alates 2015. aastast füsioterapeudina nii laste kui ka täiskasvanutega.  Lisaks on Anni meie rühmatreeningute treener. Tema juhendada on seljatreeningud.
Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli bakalaureuseõppe füsioteraapia eriala. Praktika raames  omandanud kogemusi ka Riia Stradinši Ülikoolis. Täiendavate teadmiste omandamisel on läbinud koolituse „Sissejuhatus B BAT Kehatajuteraapiasse“. Suhtleb vabalt inglise keeles ning saab hakkama ka vene keelega.
Vaba aega veedab meelsasti sportides – osaleb erinevates rühmatrennides. Naudib nii jõu-, aeroobse iseloomuga treeninguid kui ka body & mind tunde. Püüab võimalikult palju käia looduses .
Kui midagi on vaja teha või milleski kaasa mõelda, siis Anni peale saab alati kindel olla.

 

Kerli Djomina

Füsioterapeut / treener
Kerli on lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioterapeudi eriala. Enne meile füsioterapeudina tööle asumist oli tal töökogemust rehabilitatsioonimeeskonna füsioterapeudina umbes neli aastat.  Kerli on ka rühmatreeningute treener. Tema juhendada on seljatreeningu ja lihashoolduse trennid.
Ta on käinud kinesioteipimise algkoolitusel, samuti Lauri Rannamaa pehmekoe teraapia algkoolitusel.  Valdab vabalt inglise keelt. 
Kerli hobideks on käsitöö ja fitness. Järgib tervislikku eluviisi, suurt huvi pakub Kerlile toitumine ja ta harib sellel teemal ennast iseseisvalt ja kostitab meid oma tervisklike hõrgutistega.

Sirje Penjam

Füsioterapeut / treener
Sirje on füsioterapeudi haridusega Hiina tervisevõimlemise treener.

Karl Sasi

Treener
Karl on meil HUR jõusaali ringtreeningu treener

Karel Seli

Treener
Karel on  HUR jõusaali ringtreeningu treener