Treenerid

Kristiina Kresmer

Treener
Kristiina juhendab kõht-selg-tuhar treeningut.
Ta lõpetas 2019. aastal bakalaureuseõppes Tartu Ülikooli kehalise kasvatuse ja spordi eriala. Hetkel omandab teadmisi Tartu Ülikoolis magistriõppes spordijuhtimise erialal.
Varasemalt on Kristiina töötanud Austraalias suusainstruktorina ning kolm talve Limpa Suusakoolis suusatreenerina. Tal on ka kogemusi erivajadustega lastega töötamisel.
Kristiina omab EKR 5 taseme treenerikutset murdmaasuusatamise erialal. Lisaks on ta läbinud kinesioteipimise algkoolituse.
Kristiina suhtleb eesti ja inglise keeles.
Kristiinale meeldib liikuda ja olla pidevalt aktiivne. Meeldib lugeda erialast kirjandust ning ta väärtustab kehalise aktiivsuse osatähtsust inimese arengus.
Lisaks armastab ta küpsetamist.

Elin Suits

Füsioterapeut/treener
Elin on väga pika tööstaažiga füsioterapeut, treener ja 5 lapse ema.
Füsioteraapia alane haridus: Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala B Sc 2002 ja Tartu Ülikooli liikumis- ja sporditeaduste M Sc 2010.
Treeningualane haridus: 2012 Matipilatese treenerikursus, tase I – 200 AT, Flexus Pilates Studio 2019 International Personal Trainer EQF Level 4.
Elin on töötanud füsioterapeudina alates 2002 aastast, millest ligi 13 aastat Põlva haigla taastusravi osakonnas ja rehabilitatsioonikeskuses. Elini töökogemuste hulka kuulub aktiivse füsioteraapia teenuse osutamine nii lastele, tööealistele kui eakatele klientidele, massaaž, kinesioteipimine, individuaalsete teraapiate ja rühmatundide juhendamine basseinis ning pilatese treeningute läbiviimine.
Elini hobideks on pilates, kergejõustik ja ujumine ning elu motoks liikuda tervislikult ja hoida end tasakaalus nii vaimselt kui füüsiliselt.

Sirje Penjam

Füsioterapeut / treener
Sirje on füsioterapeudi haridusega Hiina tervisevõimlemise treener.

Maarja Pääsuke

Füsioterapeut/treener
Maarja on füsioterapeut ja juhendab lihashoolduse treeninguid.
Maarja on lõpetanud 2010.a Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioteraapia eriala ning hetkel õpib Tartu Ülikoolis füsioteraapia magistriõppes. Ta on täiendanud ennast lisaks erinevatel treenerikoolitustel ning juhendanud erinevaid rühma- ja personaaltreeninguid üle 10 aasta.
Füsioterapeudina töötab Maarja peamiselt traumajärgsete patsientidega.

Karel Seli

Treener
Karel juhendab üldfüüsilisi ja jõusaali treeninguid.