Terapeudid / nõustajad

Naima Varris

Tööalase rehabilitatsiooni koordinaator/kogemusnõustaja

Eike Tähnas

Tegevusterapeut / eripedagoog
Eike on üks staažikamaid tegevusterapeute Eestis ja lisaks on tal magistrikraad eripedagoogikas.
Eike on töötanud nii suures rehabilitatsioonikeskuses kui ka taastusravi kliinikus ja puuetega laste perekeskuses tegevusterapeudi, eripedagoogi ja tegevusjuhendajana. Tal on pikaajaline töökogemus häirunud tegevusvõimega laste ja täiskasvanute õpetamisel ja juhendamisel erinevates reha-meeskondades. Kõige rohkem on ta varasema töökogemuse käigus tegelenud neuroloogiliste, traumatoloogiliste ja arenguhäiretega laste ning täiskasvanutega.
Erialaseid teadmisi täiendab Eike iseseisvalt erialast kirjandust lugedes ja erialaliitude poolt pakutud koolitustel osaledes.
Oma töös on Eike lähtunud mõttest, et mitte keegi ei tea, mida ta teha suudab, enne, kui ta proovib. Samuti on tema jaoks oluline mõttetera, mine alati nii kaugele, kui näed ja kui kohale jõuad, näed kaugemale.
Eike suhtleb vabalt eesti ja vene keeles.

Märt Lellsaar

Kogemusnõustaja
Meie füsioterapeut Märt on Tartu Ülikooli füsioteraapia magister. Eelnevalt on töötanud massöörina ja tegutsenud ka U18 eesti jäähokikoondise füsioterapeudina. Noormana on omandanud palju oskusi katuseehitusel.
Täiendõppena on läbinud Märt Tartu Ülikooli poolt korraldatud  kinesio- ja sporditeibikursused. Suhtleb vabalt eesti ja inglise keeles. Saab rahuldavalt hakkama ka vene keelega.
Märt on väga hea võrkpallur, tegeleb aktiivselt jõutreeninguga ning on Eesti kogenumaid bobikelgutajaid.
Sport ja sellega seotud toitumine on tema jaoks kõige huvitavamad valdkonnad.

Kristine Kiik

Kogemusnõustaja