Finantsosakond

Eva Suviste

Raamatupidaja
Eva vastutab kõige selle eest, et meie arvepidamine ning aruandlus oleks selge ja korras. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna, töötanud erinevates valdkondades tegutsevate ettevõtete raamatupidajana, omab kogemust finants valdkonnas üle 20 aasta. Täiendavaid teadmisi on omandanud pidevalt mitmesugustel erialastel täiendkoolitustel, samuti igapäevases töös. Suhtleb eesti, vene, natuke inglise ja saksa keeles.
Eva on tegelenud balleti ja moderntantsuga, mis tänaseks päevaks on kahjuks aja nappuse tõttu jäänud tahaplaanile. Tema hobiks on lugemine.
Juhtmõte nii elus kui tööl: Ära tee teisele seda, mida sa ei taha, et sulle tehakse.

 

  

Kerli Seli

Raamatupidaja assistent
Kerli tegeleb meil peamiselt algdokumentide sorteerimise ja nende sisestamisega raamatupidamise programmi ning müügiarvete koostamisega. Noor kolleeg läbis edukalt koolipraktika meie juures ning tööpraktika  AS-s Selko Security ja nüüd töötab Kerli meil raamatupidaja assistendina. Ta lõpetas 2015. aastal Tartu Tamme Gümnaasiumi humanitaarsuunal. Ning peale seda omandas Tartu Kutsehariduskeskuses raamatupidaja eriala, mille lõpetas 2017. aastal.
Kerli suhtleb veidi inglise keeles, on õppinud ka soome ja vene keelt ning tema hobiks ja õppimise mõttes meeliskeeleks on hispaania keel.
Ta on spordiklubi TUK liige ja ujumisega tegelenud juba pisikesest peale.
Meeskonna liikmena on Kerli aus, abivalmis ja sõbralik. Tema tugevad küljed on täpsus ja korrektsus ning ta ütleb tihti, et: mulle meeldib rutiinne töö.