Füsioterapeudid

Merlin Olveti
Raviteenuste juht / tööalase rehabilitatsiooni koordinaator / füsioterapeut
Merlin juhib raviteenuste ja füsioterapeutide osakonda ning koordineerib tööalase rehabilitatsiooni valdkonda. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala magistriõppe, cum laude. On osalenud erinevatel teaduskonverentsidel ja läbinud erinevaid erialaseid täiendkoolitusi, eelistuseks on kujunenud koostöös Tartu Ülikooliga pakutavad täiendkoolitused.
Eelnevalt on Merlin töötanud rühmatreeningute treenerina 15 aastat, füsioterapeudina 3 aastat. Osakonna ja valdkonnaa juhina tegeleb ta meil kõigega ja hästi, küll aga on tema eelistus töötada täiskasvanutega, eriti alaseljavaludega kimpus olevate klientidega. Suhtleb eesti, inglise keeles, täiskasvanu teraapiat suudab läbi viia ka vene keeles.
Merlini suurimaks kireks on lugemine, sealhulgas ka värske teaduskirjandus.
Tema suurimaks püüdluseks on elada elu, mis paneb silma särama.

Anton Raudsepp
Füsioterapeut/ psühholoog
Anton töötab meil füsioterapeudina ja alates 2017. aastast ka psühholoogina.
Tervishoiu Kõrgkoolis omandas ta füsioteraapia eriala ja Tartu Ülikoolis psühholoogia.
Lisaks psühholoogiale on tema spetsiifiliseks valdkonnaks lastefüsioteraapia, spordifüsioteraapia, kehaline ettevalmistus.
On eelnevalt töötanud füsioterapeudi ja jalgpalli treenerina. Oma teadmisi ammutab raamatutest, videomaterjalidest ning on osalenud Eesti Jalgpalli Liidu ning Tartu Ülikooli erialastel täiendkoolitustel.
Hobideks on sportimine ja psühholoogia, mida arvab, et on tore omavahel ühendada.
Antoni elu läbiv juhtmõte on: Roosa Patrick’u võtmehoidja!!!

Jaan Luts
Füsioterapeut
Füsioterapeut Jaan on lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioteraapia eriala bakalauruse õppe ja Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala magistriõppe.
Varasemalt on töötanud peamiselt lihas-skeletisüsteemi häiretega klientidega (ortopeedia-traumatoloogia), meie juurde tööle tulles on aga kokkupuude kõikide põhivaldkondadega.
Täiendavad teadmised on saanud erialastelt koolitustelt (samuti konverentsidelt) ning teaduskirjandusest. Lisaks eesti keelele valdab ka hästi inglise keelt. Tegeleb regulaarselt jõutreeninguga. Jaan on tegelenud väga pikka aega ka muusikaga ja ta on üsna kindel, et see on aidanud kaasa tema loovusele teraapiaprotsessis – üritab tekitada oma tegevustega klientides huvi, et teraapiast kujuneks välja võimalusel liikumisharjumus.

Sander Kesküla
Füsioterapeut
Sander lõpetas 2019. aastal Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala bakalaureuse õppeastme. Hetkel on ta Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala magistrant. Talle pakuvad enim huvi neuroloogiliste probleemidega kliendid ja samuti kroonilise valu käsitlus.
Sander on aktiivselt osalenud erinevatel füsioteraapiaalastel seminaridel ning pidevalt harib end iseseisvalt teaduskirjanduse ja muude materjalide abil. Suhtluskeelteks on eesti, inglise ning vene keel.
Oma töös püüab ta lähtuda tasakaalukusest ja ratsionaalsusest, põhjuse ja tagajärje põhimõttest. Samuti usub ta, et igale inimesele tarvitseb läheneda individuaalselt, nende soove ning vajadusi silmas pidades.
Lisaks tööle tegeleb Sander aktiivselt ka muusikaga. Samuti on Sander hetkel treener-mängija positsioonil jalgpalliklubis Annelinna Ajax. Jalgpalli on ta harrastanud üle 10 aasta. Peale muu kõnetavad Sandrit veel erinevad kunstiliigid, kokkamine, snuuker ja lingvistika.
Sandri (töö)elu läbiv juhtmõte on: Me ei saa alati sihile jõudmist garanteerida, aga me saame alati üritada ja vaeva näha. Sellisel juhul oleme teinud endast oleneva ning ega rohkemat ei saagi ühelt inimeselt paluda.

Anastasia Pustovit
Füsioterapeut
Anastasia ütleb enda kohta, et füsioterapeudina peab ta oluliseks oma teadlase aju, inimlikku südant ning kunstniku käsi, mis üheskoos töötavad tervist edendavate põhimõtete nimel.
Anastasia senine kogemus füsioterapeudina näitab, et paljud inimesed peavad füsioteraapiat kättesaadavaks ainult rehabilitatsiooni teenuste raames. Tegelikult saab igaüks alustada iseseisvalt oma tervisliku seisundi parandamist füsioterapeudi abiga.
Anastasia taastab oma energia looduses aktiivselt puhates.
Anastasia juhtmõte on, et tähtis pole mitte nädalavahetuse ja puhkuse pikkus, vaid see, kuidas sa seda kasutad.

Kertu-Liisu Ert
Füsioterapeut
Kertu-Liisu lõpetas 2019. a Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioterapeudi eriala.
Peale kõrgkooli lõpetamist töötas ta kolm aastat Haapsalu Neuroloogilises Rehabilitatsioonikeskuses füsioterapeudina seljaajukahjustuste taastusravi osakonnas. Edasi jätkas ta oma tööelu juba Tartus, kus töötab siiani füsioterapeudina.
Kõige suurem kogemus ja kõige südamelähedasem on talle neuroloogia valdkond sh insult, seljaajukahjustus, närviärritus/pitsumine.
Ta on õppinud Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis klassikalist- ja kupumassaaži.
Kertu-Liisu suhtleb vabalt eesti ja inglise keeles ja vähesel määral ka vene keeles.

Gertrud Tomson
Füsioterapeut / treener
Gertrud lõpetas Tartu Tervishoiu kõrgkooli füsioterapeudi eriala 2022 aastal.
Ta suhtleb eesti ja inglise keeles vabalt ning saab hakkama ka vene keeles suhtelemisega.
Gertrud on lõpetanud Vanemuise tantsu- ja balletikooli ning kaks aastat andnud lastele balletitunde. Vaba aja veedab ta valdavalt tantsides, kui sellest veel mõni hetk üle jääb meeldib talle lugeda.

Lisbet Neering
Füsioterapeut
Lisbet Lõpetas 2024. aastal Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioteraapia erialal. Samuti omab ta tantsuspetsialist tase 5 kutset.
Ta on tegelnud 21 aastat tantsuga ning peale füsioterapeudi tööd, töötab ta ka Ciara Tantsukooli tantsuõpetajana. Füsioterapeudina meeldib talle väga tegeleda skeleti-lihasüsteemi ja neuroloogiliste patsientidega ning ka lastega.
Lisbet suhtleb vabalt eesti ja inglise keeles ning minimaalselt ka vene keeles.
Vabal ajal meeldib talle käia jõusaalis ning lugeda raamatuid.

Martiina Palumaa
Füsioterapeut
Martiina lõpetas füsioteraapia eriala Tartu Ülikoolis 2024. aastal. Täiendavaid teadmisi on ta omandanud Tartu Ülikooli ja Tartu Tervishoiu Kõrgkooli pakutavatel erialastel koolitustel.
Ta töötab füsioterapeudina lisaks Dorpat Tervisele ka Valga haiglas. Varasemalt on ta füsioterapeudi ametit praktiseerinud Haapsalu Neuroloogilises Rehabilitatsioonikeskuses.
Väga hea meelega tegeleb ta just neuroloogiliste kaebustega klientidega ja lastega.
Martiina suhtleb eesti ja inglise keeles.
Suure osa oma vabast ajast veedab ta sportides: vastavalt hooajale kas jalgrattaga sõites, joostes või suusatades, lisaks võib teda leida ka crossfiti klassidest.

Tatjana Gavrilova
Füsioterapeut
Tatjana sai füsioteraapia eriala magistrikraadi Tartu Ülikoolis 2023. aastal. Täiendavaid teadmisi on ta omandanud erinevatel osaledes erinevatel konverentsidel ja koolitustel.
Ta asus füsioterapeudina tööle kohe peale ülikooli lõpetamist ja on seda teinud erinevates asutustes.
Tatjana suhtleb vabalt eesti, vene ja inglise keeles.

Maris Nõmmiste
Füsioterapeut