Psühholoogid

Anton Raudsepp
Füsioterapeut/ psühholoog
Anton töötab meil füsioterapeudina ja alates 2017. aastast ka psühholoogina.
Tervishoiu Kõrgkoolis omandas ta füsioteraapia eriala ja Tartu Ülikoolis psühholoogia.
Lisaks psühholoogiale on tema spetsiifiliseks valdkonnaks lastefüsioteraapia, spordifüsioteraapia, kehaline ettevalmistus.
On eelnevalt töötanud füsioterapeudi ja jalgpalli treenerina. Oma teadmisi ammutab raamatutest, videomaterjalidest ning on osalenud Eesti Jalgpalli Liidu ning Tartu Ülikooli erialastel täiendkoolitustel.
Hobideks on sportimine ja psühholoogia, mida arvab, et on tore omavahel ühendada.
Antoni elu läbiv juhtmõte on: Roosa Patrick’u võtmehoidja!!!

Galina Halus
Psühholoog
Galina teeb eesti- ja venekeelsed vastuvõtte. Galina on lõpetanud Tartu meditsiinikoolis bioanalüütikute eriala ja Tartu Ülikoolis Psühholoogia teaduskonna.
Eelnevalt on töötanud 13 aastat laborandina ja alates 2016. aastast meie ettevõttes psühholoogina. Täiendkoolitusi on saanud Konsultatsiooni ja süsteemsete lahenduste keskuses Olga Knjazeva juhendamisel. Galina emakeel on vene keel, aga suhtleb väga hästi eesti ja ka inglise keeles.
Galina töö- ja eraelu läbiv juhtmõte on: Kõik, mis toimub on ainult kasuks!

Katsiaryna Popakul
Psühholoog
Katsiaryna töötab meil venekeelse psühholoogina. Kui Katsiaryna meile 2015. aastal tööle tuli oli tema eesti keele oskus olematu, aga väga lühikese aja jooksul omandas ta keele ning täna võib julgelt öelda, et Katsiaryna saab aru ja räägib eesti keeles. Lisaks suhtleb ta vene, valgevene ja poola keeles. Ta on lõpetanud Baranovitsi Riiklikus Ülikoolis (Valgevene) psühholoogia ja tehnoloogia eriala. Täiendavalt käib eestikeele kursustel ning 2010. aastal lõpetas jumestust ja küünetehniku kursused.
Katsiaryna on särav kui päike ja tema suurimaks hobiks on rattasõit.

Tiiu Urva
Psühholoog
Lisaks Dorpat Tervise psühholoogi vastuvõttudele töötab Tiiu psühholoogina haiglas ja koolis ( erivajadustega laste kool – pervassiivsed arenghäired) ning on Tartu ja Tallinna Ülikooli taseme ja õpetajate koolituse lektor. Psühholoogia eriala magistriõppe on läbinud Tartu Riiklikus Ülikoolis ja alates 2007. aastast on ta Tartu Ülikooli teadusmagister. Täiendavaid erialaseid teadmisi on omandanud Taanis, Suurbritanias, Soomes ja Saksamaal. Tiiu suhtleb vabalt eesti ja inglise keeles. Teda kõnetavad erinevad kunsti- ja pereteraapia koolitused.

Kaia-Liisa Reinhold
Loovterapeut/Psühholoog
Kaia-Liisa Reinhold töötab Dorpat Tervises psühholoogina.

Ene Raid
Loovterapeut / psühholoog
Ene töötav Dorpat Tervises psühholoogi ja loovterapeudina. Ta on lõpetanud psühholoogia eriala Tartu Ülikoolis aastal 2008. Loovteraapiat (tantsu ja liikumisteraapia) õppis ta Tallinna Ülikoolis, mille lõpetas aastal 2022.
Psühholoogina on Ene töötanud aastast 2010. Ta on töötanud Tartu Rakenduslikus Kolledžis, Tartu Hariduse ja tugiteenuste keskuses, Tartu Petersoni Gümnaasiumis, Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis ja Tartu Rahvaülikoolis. Loovteraapia gruppidega alustas ta 2019. aastal. s Loovteraapiat teeb ta nii individuaal- kui grupiteraapiana. Lisaks kehatööle on tema eriliseks huvivaldkonnaks surm, lein, kaotused. Ta on põhjalikumalt uurinud terviseärevuse teemat vähist taastumisel. Ene lõpetas 2014. aastal suhtlemistreeneri väljaõppe. Täiendavaid teadmisi on ta omandanud lisaks ülikooli õppele lugedes erialast kirjandust ja teadusuuringuid.
Eve suhtleb peamiselt eesti keeles, lihtsamal tasemel ka inglise keeles, aru saab ka vene keelest.
Tema läbiv juhtmõte on, et elu tuleb läbi elada ja usaldada, olla avatud, aktsepteerida aga ka loobuda.

Esper Naruski
Psühholoog
Esper omandas bakalaureusekraadi psühholoogias 2023. aastal Tartu Ülikoolis, kus hetkel on õpingute lõppjärgus magistrantuuris, kliinilise psühholoogia suunal.
Lisaks Dorpat Tervisele töötab Esper ka Lõuna-Eesti haiglas. Tema peamisteks klientideks on täiskasvanud ja noored.
Esper suhtleb vabalt eesti ja inglise keeles.
Ta peab oma töös ülimalt oluliseks autentsust ja inimesekeskset lähenemist, mis kombineeritult parimate teaduspõhiste teadmistega loob vundamendi positiivsete muutuste elluviimiseks.

Maria Johanna Keedus
Psühholoog
Maria Johanna lõpetas 2020. aastal Šotimaal Dundee Ülikooli bakalaureuse õppe psühholoogias.
Eelnevalt on ta töötanud Eesti vanglasüsteemis, kus on aidanud inimestel muuta oma käitumisviise. Erilisel kohal on tema jaoks meeleoluhäirete, viha ja sõltuvustega töötamine. Ta kasutab nõustamisel kognitiiv-käitumuslikke põhimõtteid.
Maria Johanna osalenud mitmetel Sisekaitseakadeemia koolitustel, kus fookuseks on käitumise muutmise mehhanismid. Ta on läbinud näiteks kognitiiv-käitumusliku teraapia algkursuse ja motiveeriva interviueerimise kursused, ning rakendab neid võtteid enim enda töös.
Maria Johanna suhtleb vabalt eesti ja inglise keeles.
Tema hobideks on käsitöö ja filmide vaatamine.

Andres Valk
Psühholoog
Andres lõpetas Tartu Ülikooli psühholoogia erialal 2002. aastal. Tema kõrvalerialadeks oli eripedagoogika ja eesti keel.
Ta on töötanud praktiseeriva psühholoogina aastast 2003 nii rehabilitatsiooni- haridus- kui ka meditsiinisüsteemis. Andrese meelisvaldkond erialases töös on ärevushäired. Seda enam, et praegusel ajahetkel on nende esinemissagedus suurenenud. Ta on end täiendanud erinevates teraapiavormides (nt KKT, pereteraapia), samuti testide (kognitsioon, isiksus) osas. Lisaks on ta osalenud väga püaljudel pedagoogilistel koolitustel.
Andres suhtleb eesti ja inglise keeles vabalt, vene keeles igapäevaelus üsna vabalt (erialaselt pigem mitte nii hästi), saab suhtlustasandil hakkama ka prantsuse ja rootsi keelega.
Andrese suureks hobiks on lugemine ning huvi eesti keele ja kirjanduse vastu.

Liis Veski
Psühholoog
Liis on omandanud kõrghariduse Tartu Ülikoolis psühholoogias (BA) ning jätkab õpinguid samas ülikoolis magistriastmes.
Eneseareng on talle samuti oluline. Ta täiendab enda teadmisi aktiivselt erinevate koolitustega. Liis on läbinud tunnetekeskse paariteraapia algkoolituse, seksuaalnõustaja baaskoolituse, aktsepteerimise ja pühendumise algkoolituse (inglise lühendina ACT), motiveeriva intervjueerimise koolituse ja osalenud seksuaalsusega seotud konverentsidel.
Ta on varasemalt töötanud väga erinevates ametites. Psühholoogina on ta töötanud enam kui aasta.
Liisi spetsiifiline töövaldkond on inimeste seksuaalkäitumine ja noortega töötamine. Kuid tema poole võib pöörduda ka järgmiste teemadega: ärevus, meeleoluhäired, kiindumusprobleemid, suhteprobleemid, degeneratiivsed haigused.
Ta suhtleb eesti ja inglise keeles.
Tema jaoks on oluline mõte, et normaalsus on variatsioon.

Tetiana Panasiuk
Psühholoog
Tetiana on lõpetanud 2020. aastal Harkovi Riikliku Pedagoogilise Ülikoolis psühholoogia eriala. Lisaks on Tetianal ka ökonoomika-alane kõrgharidus.
Tetiana täiendab ennast pidevalt erialaselt. Ta on läbinud mitmeid positiivse psühholoogia kursuseid ja näiteks ka Punase Risti psühholoogilise esmaabi koolituse.
Ta omab väga pikaaegset töökogemust rahanduse valdkonnas. Psühholoogina on ta töötanud 6 aastat.
Ukrainas töötas ta nii üksikisikute kui ka gruppidega. Nõustades nii enesearengu, töökollektiivide hea atmosfääri loomist aga pakkus ka paariteraapiat. Eestis on tema peamiseks töövaldkonnaks sotsiaalne ja tööalane rehabilitatsioon. Ta töötab nii laste, kui ka noorukitega aga ka tööealistega. Tema nõustamisvaldkond on väga lai. Alustades peresuhetest kuni uutes olukordades kohanemiseni (sõjapõgenikud).
Tetiana suhtleb vabalt ukraina ja vene keeles. Eesti ja inglise keelt valdab ta veel väga vähe.
Tetiana armastab elu, ning õpetab seda ka teistele.

Olga Nekrassova
Logopeed / psühholoog
Olga lõpetas 2006. aastal Tartu Ülikooli Narva Kolledži koolieelse lasteaiaõpetaja eriala.
2007. aastal lõpetas ta Tallinna Sotsiaal-Humanitaarinstituudi psühholoogi – logopeedi eriala.
Antud hetkel õpib ta Tartu Ülikoolis ja Peterburi Puškini Ülikoolis magistritasemel. Valdavalt on ta ennast erialaselt täiendanud Tartu Ülikooli, Logopeedide Ühingu ja Hariduse Tugiteenuste Keskuse poolt pakutavatel seminaridel ja koolitustel.
Ta on 10 aastat töötanud Tartumaal erinevates lasteaedades logopeedina ja rühmaõpetajana.
Praegu töötab ta Tartu Kelluke Lasteaia tasandusrühma logopeedina.
Olga töötab valdavalt kõneprobleemidega väikelaste ja koolieelikutega ning pakub nende perede tuge.
Oma töös kasutab ta tihti logopeedilisi massaažitehnikaid ja logorütmilisi tegevusi.
Olga suhtleb vabalt eesti ja vene keeles. Saab hakkama ka saksa keelega.
Vaba ajal meeldib Olgale viibida looduses ja teha sporti.
Tema tööelu juhtmõte on „Iga päev on erinev ja kordumatu nagu iga laps“.
.